Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van itt lány aki ismerkedne...

Theophilius kérdése:

Van itt lány aki ismerkedne egy debreceni 32 éves komoly kapcsolatra vágyó férfivel?

Figyelt kérdés

172 cm/67 kg, barna hajam és barna szemem van. Ismerkedés terén nincs önbizalmam, mert nem tartom magam jóképűnek és nem vagyok kommunikatív típus sem, ezért ha szédítő flörtölgetéssel kell valakit meghódítanom az nem az én műfajom. Alapjában zárkózott vagyok, de a párkapcsolatban feloldódok és kibontakozok.

Sokaknak unalmas lehetek, viszont kiszámítható, ragaszkodó, hűséges vagyok, de nem papucs!

Nyugodt természetű, érzékeny lelkű, átlagos testalkatú lánnyal ismerkednék.

Társkeresőket próbáltam, hiába fizettem elő hónapokig, nem érkeztek válaszok.

Csak barátkozás is lehetséges, de tényleg csak olyan lány írjon, akit biztosan érdeklek.

Előre is köszönöm!:)


2014. dec. 16. 10:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Barátkozásról lehet szó...
2014. dec. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%
Nem lehetsz valami komoly,ha itt ismerkedsz!Holott ez az oldal NEM TÁRSKERESŐ!!!
2014. dec. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%

"Társkeresőket próbáltam, hiába fizettem elő hónapokig, nem érkeztek válaszok. "


Ha ennyire komoly, érett férfinak tartod magad, mi lenne, ha végre növesztenél egy pucut és élőben ismerkednél, és addig nem adnád fel, amig nem sikerülne???!

2014. dec. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben, igazatok van. Akkor le is veszem a kérdést. Köszi és bocs.
2014. dec. 16. 14:38
 5/5 anonim válasza:

ennyit a pucuról ...

mi az a pucu?

2015. jan. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!