Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Problémám lehet belőle, ha...

Problémám lehet belőle, ha még mindig álmodozom róla?

Figyelt kérdés

15/F vagyok.


Réges-régen 12 (11? 13?) éves koromban voltam egy táborban, ahol megtetszett egy lány. Mivel akkoriban még nagyobb gyökér volt mint most, ezért nem mertem vele beszélgetni élőben.


Hazaérve rákerestem, megtaláltam és elkezdtünk beszélgetni, mindenféléről beszélgettünk (igazából semmi konkrétra nem emlékszem, de arra igen, hogy jó volt).

Mindennap dumáltunk, volt, hogy én, de volt, hogy ő írt rám.

Ez folyt egész nyáron, és még kicsit ősszel is.


Ősszel abbamaradt a beszélgetés, de tavasszal a tábor közeledtével ismét elkezdtük.

A táborban végre élőben is beszéltünk pár szót, de tényleg csak keveset.


Hazaérve megint az egész nyarat elbeszélgettük.

Akkor, mivel olyat éreztem, mint addig soha, én hülyegyerek rögtön elmondtam, neki, hogy én """szerelmes""" vagyok.


Ő a szokásos "aranyos vagy" mondatával elintézte a dolgot, és mintha mi sem történt volna ment tovább a beszélgetés.


Majd akkor nyár végén megbántottam, azóta kb. nem is beszélgettünk.

Majd most kb. 1 hónapja írtam rá, hogy haragszik-e még, meg stb...

Nem haragudott, beszélgettünk pár szót, de valahogy már nem olyan a beszélgetés mint régen...


Már van barátja...


Igazából, többszáz km-re lakik tőlem, szóval alapból esélytelen lett volna a dolog és még mindig az, de valamiért MINDIG ő jár a fejemben évek óta.


Tehát, nem úgy, mint ahogy az itteni lányok, hogy megtetszik és """rálángolok""", majd 2-3 hét múlva már nem is érdekel, csak jó lenne megfúrni!!


Ő valahogy más...


Valószínűleg még mindig szerelmes vagyok belé, de tök feleslegesen...


Eddig nem zavart, de most végre van lehetőségem "felcsípni egy pipit", de gyakran beszélgetés közben eszembe jut a csaj, és mintha hozzá akarnám hasonlítani, vagy mintha keresném benne őt...


Külsőre is általában a hozzá hasonló csajok jönnek be...


ez így elég gáz lesz hosszútávon.



2014. dec. 16. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Felejtsd el mert csak egyre rosszabb lesz , válasz mást a közeledben tudom h nehéz de meg kell próbálnod Hajrá
2014. dec. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezek a szavak: megfúrni,pipi.. :D


Szerintem csak azért érzed,mert elérhetetlen számodra..

Lépj tovább,és ha ennyire kapcsolatot akarsz menj más pipihez.. :D Főleg h neki van barátja..

2014. dec. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 smbence válasza:

Szia:D

A barátnőmmel kb. félévig voltunk együtt, aztán bejelentette hogy elköltöznek(a szülei már régebb óta elváltak, az anyjával és a hugával mentek). Szakitottunk, totál összetörtem és talán még most is szeretem. Azóta nem nagyon beszélünk, de az volt a legszarabb hogy vele eltudtam volna képzelni az életemet. De most elhatároztam hogy lezárom, mégis mi a fenének törjem magam ha úgysem lesz semmi.

És az az igazság hogy hiába mondják neked hogy felejtsd el, jobb lesz ez igy, ezt totál nem tudod elfogadni.

Erre magadnak kell rájönnöd:)

Sok sikert! 14/F

2014. dec. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Dante egész életében szerelmes volt egy lányba, akit mindössze egyszer látott. Nézz utána, mit nyert a világ vele.
2014. dec. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem lépj tovább. Nekem is ilyen érzésem van. A fiú akibe belezúgtam, szerintem észre se vesz. De túlteszem magam rajta. A barátaim segítenek ebben. Szerintem te is beszélj róla a barátaiddal. Megértik, és segítenek. Ahogy nekem :)
2014. dec. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!