Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Érdekesebbnél is érdekesebb...

Érdekesebbnél is érdekesebb lányok, valaki? :D

Figyelt kérdés

Főként kicsit kocka,aranyos (de ne legyen túl szereplős),kicsit vissza húzódó,170 cm alatti,animés,kreatív és minden tekintetben bonyolult és érdekes lányokkal ismerkednék.

Ha lehet a sok Call of Duty által traumatizált net császár mellőzze a "poénos" kommenteket,majd legközelebb összejön a 360 No scope!;D



2014. dec. 16. 16:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Valaki!
2014. dec. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ismerek egy lányt akire illik a leirásod... de a gyik közelébe sem merészkedik. Őszintén sajnálom. :/
2014. dec. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Esetleg valami elérhetőség?:D
2014. dec. 16. 17:08
 4/9 anonim ***** válasza:

Kicsit kocka, japán nyelvjárás szerint kawaii, 156 centis animés/kpopper, művészet-humán beállítottságű, szeplőtelen lány megfelel?

Már csak az a kérdés, korban hogy jön ki. :)

14/l

2014. dec. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Józsi barát! te vagy az?
2014. dec. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Elképesztő humorérzékkel áldott meg az Isten,nem is tudod mekkora kacajra fakadt az egész gyakorikérdések.hu
2014. dec. 16. 17:18
 7/9 anonim ***** válasza:
Pff.én ilyen vagyok, csak 170 felett :D
2014. dec. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, csak én a kreatívat és bonyolultat beteggel helyettesíteném. :"D


19/L

2014. dec. 17. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Azt hiszem senki sem lehet teljesen egészséges,mindenkit ért valami ami miatt torzult a jelleme.

Értem hogy érted:D Valószínűleg aki meghallaná a történetemet engem is egy beteg pszichopatának titulálna de ez bonyolultabb annál,írok!:D

2014. dec. 17. 05:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!