Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A külső nem számít?

A külső nem számít?

Figyelt kérdés

Csak szerintem rém álszent ez?


Mi alapján szólítjuk meg a másikat ismeretlenül egy nagy társaságban, ha nem a külseje, a kisugárzása fog meg?

Aztán persze személyiség alapján dől el, akarunk e tőle bármit is.


Miért elítélendő, ha valakinek van ideálja?

Ez nem tudatos, hogy "nekem mától csak a barna hajú barna szemű férfiak tetszenek, a többi meg le van ejtve", hanem automatikusan jobban felfigyelek olyanra, aki azokkal a vonásokkal rendelkezik, amilyen számomra vonzó.

Megfogalmazni nem tudom, mi az, de ha látok 5 pasit, és az egyikükben van ilyen valami, akkor ő lesz a szimpatikus.


Tényleg így működik, vagy válogatok?


2014. dec. 16. 18:19
 1/6 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem teljes mértékben igazad van.

Tényleg számít a külső, hibába mondják azt, hogy nem. Az az, ami elsőre megfog, és miután megismerhetem a belső személyiségét az illetőnek.

19/L

2014. dec. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem.. Azt hittem, majd neten könnyebb lesz ismerkedni, mert itt ugye nem ítélnek el egyből külső alapján, de nagyon kellett csalódnom. Itt nagyon jól összebarátkozol valakivel, majd a képed láttán visszautasít, és megszakít veled minden kapcsolatot.
2014. dec. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Számít a külső.

Az is jó, ha van ideálod, csak akkor van baj, ha görcsösen ragaszkodsz ahhoz. Nekem is van a fejemben egy lányideál külsőleg, de volt, hogy totál az ellenkezőjébe szerettem bele a személyisége miatt.

Szóval, ha valaki külsőleg úgymond nem az álmod, de szimpatikusnak tűnik, akkor lehet neki adni egy esélyt.

2014. dec. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az ideál nem úgy fest, hogy csak 185 cm magas lehet, és csak zöld szemű, ha nem az, akkor ott az ajtó.

Hanem vannak olyan külső jegyek, arcvonások, ami nagyon megfog, nagyon tetszik, és aki ilyennel rendelkezik, az jobb esélyekkel indul a kezdetekkor.

2014. dec. 16. 18:26
 5/6 anonim ***** válasza:
írsz nekem privátot? érdekel valami
2014. dec. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#3: Ez sajnos tipikus jelenség, és sokszor pont azok csinálják, akik szintén nem topmodell külsejűek, hanem átlagosak. Én is jártam már úgy, hogy jól elbeszélgettünk, volt képcsere is, aztán vagy nem írtak vissza, vagy fanyalogtak, vagy ha tovább folyt a beszélgetés, és elhívtam valahová a csajt, akkor rögtön hárított, valós vagy kitalált indokkal. Ahhoz képest, hogy pl. külsőre sem a cicababák jönnek be, az átlagos csajok is ugyanezt csinálták, csak mert nem vagyok 10/10-es álompasi. Úgyhogy aki azt mondja, hogy neki nem számít a külső, az hazudik. Mindenkinek számít valamilyen szinten, csak nem mindegy, hogy valaki görcsösen ragaszkodik-e az elképzeléséhez, és azt hiszi, hogy neki automatikusan jár egy álompasi/álomnő, vagy képes belátni, hogy ő is csak átlagos, és nem vágyik nagyra.
2014. dec. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!