Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ilyenkor mit tegyek?

Ilyenkor mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az a lényeg,hogy van egy lány,akivel hétfőnként előkészítőn(nem mennék bele,hogy hol meg miért) találkoztam. Ez az előkészítő minden hétfőn van. Az a lényeg,hogy bejelöltük egymást facen,beszélgettünk stb,meg szoktunk úgymond 'szemezni' egymással. Most utoljára,amikor mentem a barátnői odahívtak. Ott mondták,hogy mindig rólam beszél meg stb. De viszont ma megkérdeztem face-n,hogy nem jönne el sétálni a hétvégén.(A barátnője azt mondta,hogy nincsen fiuja,ezért gondoltam hogy megkérdezem hogy nem jönne sétálni).Erre rögtön jött a csattanó,hogy nem mert már van fiuja. De mindig szemezünk,meg stb,úgyhogy ezt nem értem. Most vagy nagyon félénk vagy csak valami fellángolás lehetett?

Elnézést a fogalmazásért,de már ilyenkor nem jár úgy az agyam :D- Majd leírom részletesebben :D



#ismerkedés #lány #szemezés #tetszik #sétálni.hogy menjek oda
2014. dec. 16. 22:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, félénk lehet, lehet hogy szégyenli magát.
2014. dec. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ne hagyd annyiban, tartsd vele a kapcsolatot.

Ez lehet, hogy csak egy hirtelen védekező válasz volt tőle.

Azért néha tegyél fel neki kérdéseket a barátjáról, de élőben.

Figyeld a reakcióit és, hogy mit mond.

Észre lehet ám venni, ha másik hazudik.

Neten keresztül nem jó beszélgetni, szorgalmazd a személyes beszélgetéseket, ha csak hétfőnként lesz akkor csak hétfőnként beszéljetek és kész. :)

2014. dec. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Oké,akkor majd legközelebb odamegyek hozzá és megkérdezgetem róla :D

Köszönöm a választ! :D

2014. dec. 16. 22:55
 4/8 A kérdező kommentje:
De igazából énsem hiszem azt,hogy van barátja,mert akkor a facebook-ja azzal lenne tele. Meg egy képe sincs fiuval,csak a testvérével. Szóval remélem,hogy tényleg csak félénk :D
2014. dec. 16. 22:56
 5/8 anonim ***** válasza:
A "van valakim" dologról csak annyit, hogy már hallottam olyat is, hogy X és Y megbeszélik, hogy pl. fb-on kapcsolatban vannak, hogy ne zaklassák őket. Ebben a degenerált világban már bármi elképzelhető. Amúgy meg személyesen kérdezz rá a találkozásra, azt sokkal jobban értékelik a csajok, plusz a reakcióikból is sok mindent le tudsz szűrni. Sok sikert, ne add fel.
2014. dec. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Oké,köszi :D Ezt megjegyzem :D
2014. dec. 16. 23:05
 7/8 anonim ***** válasza:
Próbálj rá személyesen, esetleg vigyél neki vmi apróságot, menne sztem.
2014. dec. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Frissítés: Névtelenül megkérdeztem ask.fm-en,hogy van-e fiuja,és azt válaszolta,hogy csak tetszik valaki neki. Saját magát buktatta le :D
2014. dec. 17. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!