Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van az egyik Pesti gimiben...

Van az egyik Pesti gimiben Színjátszós csoport, melynek én is tagja vagyok. És van egy nagyon helyes srác aki nagyon bejön Tippek?

Figyelt kérdés

Nem éppen az a nagyon laza és simán dumálok bárkivel tipus mert vannak olyanok is akikkel tök jóba vagyok a Színjátszóról és csak most ismertem meg őket.

3 év korkülönbség van ami szerintem nem olyan sok . Szóval tudnátok tippeket adni mivel keltsem fel az érdeklődését? Néha szoktunk dumálni amikor van ez a program de nem sokat. Minden tippet elfogadok csak a bunkó komik lécci ne jöjjenek :)))


2014. dec. 17. 14:51
 1/2 Zoli9303 válasza:
Örülj neki hogy a színjátszó -körből tetszik valaki, hiszen ott a dráma révén könnyen meg lehet nyílni : )
2014. dec. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen ezért is járok csak õ azokkal van inkább jóban akiket már ismer de engem csak most ismert meg a színjátszó révén.
2014. dec. 17. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!