Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Facebook-on írtam egy lánynak...

Facebook-on írtam egy lánynak ismeretlenül, elkezdtünk beszélgetni, amikor elkezdtem bókolni, hogy milyen szép, felháborodott, hogy mit jövök a gyenge dumámmal. és nem is írt vissza többet. Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
Én eléggé felhúztam ezen magam, mert szerintem semmi rosszat nem mondtam...

2014. dec. 17. 22:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
irjál egy másiknak :)
2014. dec. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Az ilyenekkel nem kell foglalkozni. Ez a legjobb, amit tehetsz.
2014. dec. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
én egyszer szórakozóhelyen dícsértem meg egy csajt hogy szép (pedig meleg vagyok) erre hangoan kiakadt hogy nagyon szar duma ezzel felszedni valakit mondom ha hetero lennék se kéne egy ilyen mocskos száju k**va rendesen ki lett röhögve
2014. dec. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Jól tette. :D (igen, egy kárörvendő f.asz vagyok)
2014. dec. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
De mieloott otthagyod oltsd el a g#cibe
2014. dec. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
De végül is igaza volt mert ezzel a szar dumával szándékoztad felszedni, nem?
2014. dec. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Aaaam... Stop being pathetic.
2014. dec. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Én nem szoktam felszedni senkit sem, régimódi ismerkedős, udvarlós típus vagyok. Csak manapság a lányok igénylik, hogy agyba-főbe bókoljanak nekik, ezért szoktam én is szólni pár szót erről. De így meg sokan csajozós idiótának néznek, ami már nem előnyös...
2014. dec. 17. 22:32
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez a nyuszika és a sapka esete. Ha bókolsz, bunkó vagy, ha nem bókolsz, gyáva p.cs vagy, aki ráadásul észre sem veszi az ő szépségüket. Sajnálom, hogy így jártál, de vedd úgy, hogy legalább időben megismerted. Van olyan is, hogy szó nélkül eltűnik, és nem is mond semmit, hogy mi a baja veled, csak egyik nap nem ír vissza, és még számtalan rossz eset. Még ránk mondják, hogy érzéketlenek vagyunk, hát én úgy látom, hogy sok fiúba több értelmi és érzelmi intelligencia szorult, mint rengeteg lányba.
2014. dec. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Csak azt mondjad meg nekem édös tézsvírem, ha régimódi udvarlós forma vagy, MÉRT fb-n nyomulsz.. egyszerűen tudd meg merre vagy kikkel jár a kiszemelt és élőben mozdulj rá..hidd el, legegyszerűbb viselkedési forma élőben face to face..
2014. dec. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!