Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy megy ez a "járás"?

Hogy megy ez a "járás"?

Figyelt kérdés
Suliba vagy egy lány aki nagyon tetszik nekem, és szerintem én is tetszek neki, mit kell csinálnom hogy járjak vele? hogy szokott ez menni? akinek van barátnője az hogy jött össze vele?

2014. dec. 18. 13:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Eloszor randizz vele:)
2014. dec. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 To7ka ***** válasza:
100%

Gyűjts bátorságot, hogy elhívd randizni.

Hívd el randizni

Kortól függően puszi/csók+kézfogás

És juhuuuu, van egy barátnőd!:))) Ez aranyos kérdés volt!

2014. dec. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

elég fiatalnak tűnsz. Hány éves vagy?

Kezdjetek el beszélni, hívd el moziba, vagy akárhova, de 13évesen ne számíts nagy szerelemre. Ha gyakorlod, pár év mulva profi leszel.;)

2014. dec. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok :/ csak hogy én nem ilyen vagyok hogy moziba hivjam, virágot vigyek neki, meg randizzak vele, és ő sem ilyen szerintem
2014. dec. 18. 13:09
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem egy próbát megér. Ha sikerül a randi, lesz csajod. Nézd a jó oldalát. Sok pofont fogsz kapni az élettől, szóval ha elutasítana esetleg, akkor sem lesz semmi.
2014. dec. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 To7ka ***** válasza:
Ne is moziba! Ott nem lehet beszélgetni! De akkor csak legyél a "barátja", legyél figyelmes vele, érdeklődj iránta, stb. Utána ahogy írtam, meríts bátorságot, hogy elhívd mondjuk egy sütire, egy karácsonyi vásárba, sétálni a városba. Menni fog az!!!:))
2014. dec. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

hát... teszek egy probát, megprobálok kedves lenni vele meg figyelmes és hátha lesz valami :)

köszi a válaszokat

2014. dec. 18. 13:17
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne próbát tegyél, mert az édeskevés. Legyél vele kedves és figyelmes. Nem garantálható a siker így sem, de ha nem teszed ezt, akkor biztos, hogy nem lesz semmi.
2014. dec. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!