Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol milyen helyeken lehet...

Csabi899 kérdése:

Hol milyen helyeken lehet ismerkedni lányokkal?

Figyelt kérdés
Szórakozóhelyekre tapasztalatból tudom hogy nem járnak normális lányok ez nem csak az én véleményem mások is ezt mondták nekem, még lányok is.Arra gondoltam hogy akkor hol találhatnék magamnak egy lányt fontos hogy nagyon sokan legyenek egy helyen így nagyobb az esélyem és eszembe jutott hogy Bosh jabil Takata ezekben csak egy közös van nagyon sok ember van ezeken a helyeken és keményen dolgoznak,és a legnagyobb jó az az hogy olyan nők messziről elkerülik az ilyen helyeket akiket r.i.b.a.n.c.o.k.n.a.k hívnak mivel az ilyenek nem szeretnek dolgozni szóval ha itt találok valakit az biztos hogy a normálisabb lányok közül való.Nektek mi a véleményetek?
2014. dec. 18. 14:08
 1/2 anonim válasza:
Azt megtudhatom hány éves vagy?
2014. dec. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
25 kedves válaszoló
2014. dec. 18. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!