Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van itt esetleg természetes...

Van itt esetleg természetes vörös hajú srác aki netán még a srácokhoz is vonzódik?

Figyelt kérdés
Ez a fétisem, sorry :D (22/f) Válaszokat előre is köszi (bár valszeg trágárabb válasz is érkezik, de tudjátok, ott a kis gomb, lehet privátot is küldeni :P köszi)

2014. dec. 18. 23:02
 1/7 anonim válasza:
48%

Természetes vörös hajú lány vagyok, aki a lányokhoz vonzódik. :S

Az az érzésem, semmi dolgunk egymással. :D

2014. dec. 19. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Valóban :D És a lányok körében is népszerű dolog, hogy szeretik a vörös hajú lányokat? Vagy ez a "fétis" szerinted inkább csak a melegekre igaz? Csak mert "ezen az oldalon" tényleg elég kiforrott a dolog :D
2014. dec. 19. 11:24
 3/7 anonim válasza:

Sosem hallottam, hogy bárhol is fétis lenne ez.

Én magam úgy vagyok vele, hogy akinek vörös a haja, legyen az akár fiú, akár lány, akár valami más, már előnnyel indul a szememben. Mert ugye sorstárs. Olyan havi egyszer-kétszer látok természetes vöröst az utcán, akkor mindig össze is mosolygunk.

Ami pedig a romantikus dolgokat illeti, nekem teljesen mindegy. Nem a hajszín dönti el. =) Sőt, talán jobb, ha nem vörös, mert akkor én mellette különleges vagyok. :D

2014. dec. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
igen, egyik osztálytársam. :DD 14/f
2014. dec. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nos ami azt illeti, én sem gondoltam volna, de rávilágítottak páran, hogy talán fétis, és aztán utána néztem, tényleg létezik ilyen fétis :)

És talán, hogy bemutathassam saját példán keresztül én minden nap ha elmegyek a városba Busapesten, 5-6 természetes vöröset látok :D szóval ennyire jellemzően észreveszem őket.


Utóbbi kommentelőnek pedig: nagyon kedves vagy, de sajnos a 14 nekem a nagyon nagyon fiatal kategória, de tényleg aranyos vagy :D

2014. dec. 19. 17:48
 6/7 anonim ***** válasza:
de ő már 15 éves :ddd és folyton ölelget meg simizi a hajamat. (előző a 14es voltam xd)
2014. dec. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A kérdezőhöz hasonló ízlésem van :D esetleg nekem is lehet írni én még csak 18 vagyok
2015. jún. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!