Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, lányok! Akik feltettetek...

Fiúk, lányok! Akik feltettetek kérdést, hogy vajon tetszem-e neki, meg odamerjek-e menni hozzá, kezdeményezzek-e nála, stb. végül mi lett a dologból? Érdekelne, tényleg tetszettetek-e a kiszemeltnek, odamentetek-e végül, vagy csalódás ért titeket?

Figyelt kérdés

2014. dec. 19. 01:59
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
83%
Remélem sokan jártak sikerrel és megtalálták a bodogságot :)
2014. dec. 19. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Leszopott.
2014. dec. 19. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt annyira veszes, de rajott a srac hogy tetszik nekem es akkor odajott es elmondta, hogy nem vagyok az esete. De utana rahajtott a baratnomre, kozben en elkezdtem jarni egy masik sraccal, es utana ugy tett mintha megsertodott volna ram. Vegulis csalodtam a sracban, mert ha mar azt mondta nem jovok be neki, utana miert kereste a tarsasagomat es miert akadt ki hogy massal elkezdtem jarni.
2014. dec. 19. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim válasza:
100%
azért 3 as mert titkon megdugott volna
2014. dec. 19. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Nagy csalódás volt... Azt hittem félénkebb a srác, így bátorítgattam, meg rákérdeztem hogy mikor találkozzunk, stb. Most ott tart a dolog, hogy már nem válaszol... :) Pedig úgy tűnt minden rendben van... Na ezek után legyen erőm megint erre...


20L

2014. dec. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
engem egy nagy csalodás ért. Mindenki azt írta hogy bejövök neki meg hogy odamenjek hozzá és hogy hívjam randira stb. Odamentem hozzá elhívtam randira de kifogást talált többször is. Sokan mondták hogy biztos hogy dolga van. Ezután odaálltam elé megkérdeztem hogy őszintén valaszoljon szeretne-e velem talizni sulin kivül erre azt mondta hogy nem annyira szóval bukás volt:/
2014. dec. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

Hát nekem igazából még nem dőlt el,hogy most ez hogy is van...

De mindenesetre együtt kell házról házra járni és egy ívet aláíratni. Szóval így most sokat vagyunk együtt,beszélgetünk,oda is jön hozzám többször is suliban,szóval alakul. Egyelőre elég jól kijövünk.

Szóval minden jól megy,hazakísér,bejön hozzánk,meg akar védeni.

Kis rózsaszín felhőbe járok egész nap :D

2014. dec. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
éLátom, hogy van néhány csalódás... Nekem is tetszik egy lány, és úgy érzem én is tetszem neki, de nem tudom ész érvekkel alátámasztani miért érzem azt, hogy bejövök neki. Félek, hogy csak bemesélem magamnak.
2014. dec. 19. 17:43
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Én azt ajánlom hogy próbálkozz be.

Hívd el randira:)

Legrosszabb esetben nemet mondd,de ez is mindig benne van a pakliba. Inkább mondd majd azt hogy megpróbáltad,szerintem :P

2014. dec. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Az a vicces, hogy több éven keresztül a közelembe volt (suli), és soha nem tartottam jó csajnak, közömbös volt számomra. Ezt haverjaimnak is elmondtam, ha szóba került a csaj. Aztán egyszer találkozott a tekintetünk, és onnantól...
2014. dec. 19. 20:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!