Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, bejönnek nektek ezek...

Lányok, bejönnek nektek ezek a pasik, vagy nem bírjátok a szakállt?

Figyelt kérdés

Sok lánytól, nőtől hallottam, hogy nincsenek oda a szakállért, mert igénytelennek tartják, meg hasonlók. Ezekről a srácokról mi a vélemény? Tényleg undorítóak a szakállukkal?


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



Szerintetek mekkora szakáll az ideális? Ezek már túl nagyok / hosszúak lennének? Vagy mit gondoltok?


Vagy:


[link]



[link]



[link]



2014. dec. 19. 20:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Az utolsó három rendben van. Csak annyi baj van vele hogy szúrnak, felsértik a bőröm... De egy férfinak legyen az arcán annyi szőr mint az utolsó három képen.
2014. dec. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
nekem eddig nagyon nem tetszettek a szakállas pasik. de! megismertem egy torzonborz arcú férfit akibe belezúgtam, azóta oda vagyok a szakállért. következtetés: nem lényeges, nem ezért fognak szeretni/nem szeretni a lányok
2014. dec. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Az utolso harom nagyon szexi, a tobbi inkabb taszito. 16/L
2014. dec. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Az utolsó 3 elfogadható szerintem,(sőt)persze ha illik az illető ,,arcához,, :)
2014. dec. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem divat manapság a szakáll , mint ahogy valaki irta is max fél centis , vagy csak kis borosta , ezt szeretik a mai csajok.
2014. dec. 20. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nekem meg pont a fentiek tetszenek. :) nem igenytelenek szerintem, csak van egy stilusuk. Nyilvan a mai 14 eveseknek nem tetszenek...:')

Meg ha karakteres az arca akkor nagyon jol tud allni, full ferfias. :) nekem nagyon bejonnek, foleg ha meg tattoo-val is megvannak spekelve :D ;)

2014. dec. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!