Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan kelthetném fel az...

Hogyan kelthetném fel az érdeklődését?

Figyelt kérdés

hetedikes vagyok 13,5 éves!Tetszik egy fiú még mindig és már próbáltam elfelejteni de nem tudom. Emberek most nem magamat fogom fényezni csak hogy segítsek nektek a válaszadásban.

Többiek szerint szép vagyok, jó alakom van, okos vagyok, es szinte az egész évfolyamnak én tetszem, vannak nyolcadikosok is akiknek bejövök vagy 5-nek ő is nyolcadikos, sztm nem tarthat a legcsúnyábbnak sem a legszebbnek az a baj még semmilyen érdeklődést ebben az évben nem fejeztem ki iránta de. Volt olyan hogy egy kb légvonalban 8m távolra voltunk egymástól, es nekidőlt a falnak es nézett engem a másik oldalról de tiztán láttam hogy engem nézett volt már ilyen hogy engem nézett folyamatosan, tavaly még meg is fordult utána meg nézett is most is szokott nézegetni. légyszi ne írjátok hogy barbizzak!:(


2014. dec. 20. 13:40
 1/2 anonim ***** válasza:
menj barb... ja hüjhaj azt ne írjam, !!akkor meg menjél tanulni!!
2014. dec. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
harmadik osztálytól kitűnő vagyok! űgyhogy hagy tudjam én mikor kell nekem tanulni!
2014. dec. 20. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!