Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, hölgyek, mit gondoltok...

Lányok, hölgyek, mit gondoltok egy ápoló férfiről általánosságban?

Figyelt kérdés
Ez csak egy ilyen kis felmérő jellegű kérdés. Tudom, hogy ez függ magától az ember személyiségétől, meg sok mindentől, de ha ennyit tudtok, hogy ápoló akkor mi a vélemény? Mert például tudom, hogy egy erős hátrány , hogy nem túl nagy a fizetésük, és még külföldön sem egy fényűző élet biztosítható vele. De van valami ami előny lenne a szemetekben , elvonatkoztatva a pénztől?

2014. dec. 20. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:
biztos én vagyok maradi vagy nem tudom, de nekem fura férfiakat látni az egészségügy területén. de persze ha téged ez boldogít, akkor minden oké. nem a munkája miatt fogok megítélni valakit.
2014. dec. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen boldogít és nagyon szeretem is csinálni. Tényleg kevés férfi van, de azért sokszor kimondottan szükség van néhány területen férfiakra az egészségügyben is.
2014. dec. 20. 14:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Alapvetően a nőknek vonzó ha egy férfi szociális munkát végez, akár ápoló akár tanító, akár orvos, vagy önkéntes segélyszervezeteknél. Szerintem legalábbis.
2014. dec. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Engem nem érdekel a pénz. Komolyan. Én is egészségügyben szeretnék majd dolgozni, és tudom, hogy nem fogok meggazdagodni tőle, mégis, ez nem tántorít el attól, hogy azt csináljam, amit szívből szeretnék. Én nagyra becsülöm azokat, akik ilyen munkákat vállalnak el, az ápolói szakma is gyönyörű, le a kalappal azok előtt, akik elvállalják az alacsony fizetés és amellett, hogy sokan nem tartják őket túl nagyra. Lehet naiv vagyok, le lehet pontozni, aki akar.


Egyébként ha úgy hozza az élet, én egészségügyben dolgozó férjet szeretnék majd, persze ez sok mindentől függ, és nem válogatok, ha eljutok odáig. :) Ezzel csak azt szeretném mondani, hogy számomra nem a fizetés, hanem maga az ember a fontos. Büszke lehetsz magadra, hogy ilyen szakmát választottál! :)

2014. dec. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!