Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csajok titeket mennyire zavar...

Csajok titeket mennyire zavar ha egy pasi bizonyos időközönként sokat iszik?

Figyelt kérdés
Tehát 4-5 liter vbk + néhány sör alkalmanként, de nem részeg, nem beszél össze vissza, nem mászik a földön, nem hány stb, de hetente két alkalommal megiszik egy-egy ilyen mennyiséget.

2014. dec. 20. 14:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Um.. Én az alkohlista péntek/szombat híve vagyok, ha megyünk bulizni, amúgy szerintem gáz.
2014. dec. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1. Ha a homlokodra lenne írva vagy egy nyakadba akasztott táblára ismerkedéskor, akkor gáz lenne.


2. Nem kell reklámozni ismerkedéskor, hogy konkrétan mennyit szoktál inni. Ha azt mondod heti kétszer eljársz szórakozni, az bőven elég információ.


3. Ha egy nő megszeret, akkorra már édes mindegy neki, hogy ekkora mennyiséget szoktál inni. Gondolj bele mennyi nő van alkoholista férfiakkal, csak mert szereti és ez miatt nem akarja elhagyni.

2014. dec. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Qrvára.
2014. dec. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nem szándékozom az ilyesmit tolerálni.
2014. dec. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!