Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Huszonéves lány vagyok, most...

Huszonéves lány vagyok, most ismerkedem egy harmincas pasival. Ilyen helyzetben átlagosan mennyi idő után normális, ha lefekszünk egymással?

Figyelt kérdés
Volt már néhány találka, telefonbeszélgetés, sms-váltás, jókat beszélgettünk. Tudom, hogy bejövök neki külsőre is, meg hogy lefektetne, többször is elejtettünk már mindketten néhány "olyan" viccet, magunkra vonatkoztatva is. De érzem, hogy nem akar még azonnal hidegvérrel nekem esni. Én 1 kicsit várnék még, nem sokáig. Mi lenne kb. a normális? (Tudom, nincs szabály, csak úgy a szélsőértékeken belül kérdezem.)
2014. dec. 20. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Nincs időhöz kötve inkább alkalomhoz. Főleg,ha forrnak az indulatok is,akkor miért ne?
2014. dec. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
Egy hónapnál tovább nem igen kellene menni. Ha addig nem történik semmi akkor többnyire csak raboljátok egymás idejét.
2014. dec. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mikor olyan az alkalom,és beindultok egymásra,akkor add át magad az élménynek!Ha komolyan vesz,nem fog így sem kihasználni,ha meg nem,akkor mindenképpen koppansz.Szóval akkor essetek egymásnak,amikor jól esik! :-)
2014. dec. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha már ennyi mindenen túl vagytok, akkor talán meg kéne történnie előbb az első csóknak.. Utána pedig bármikor lefeküdhettek egymással, ha mindketten vágytok rá. Már időszerű, és nem lehetne azt mondani rá hogy neked esne. De ha annyira nem akarja határozottan, akkor nem tudom mennyire vonzódik hozzád egyáltalán...

36f

2014. dec. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

én megvárnám az esküvőt :D


térj már észhez.. mit akar egy harmincas férfi egy huszonéves lánytól. azok az "olyan" viccek egyértelmú bizonyitékai

2014. dec. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!