Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti mit szoktatok csinálni,...

Ti mit szoktatok csinálni, mikor nagyon sikertelennek érzitek magatokat (minden téren) és sehogy sem jön össze az ismerkedés?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok..tudom, még van időm. De annyira rossz érzés, hogy minden barátnőmnek van már barátja csak nekem nincs. Olyan szerencsétlennek érzem magam és nagyon egyedül vagyok. Ráadásul most a családom is széthullott, nagyon magam alatt vagyok. Hogy másszak ki ebből a helyzetből és hogy nyerjem vissza az önbizalmam így?

2014. dec. 20. 21:00
 1/7 RRR ***** válasza:

kezdj el valami sportot

az ad egy fajta ritmust és tartást

meg ott egy csomó emberrel ismerkedhetsz

és ártani se árt a jelenlegi helyzetben

2014. dec. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Olyankor mindig arra gondolok, hogy vannak nálam sokkal rosszabb helyzetben lévők... Ilyenkor általában mindig fogom az első lányt, aki szóba áll velem és beszélgetek vele :D Nem csüggedek, ha nem beszél velem, hiszen annyi ember van a világon, számtalan másikkal beszélhetek/ismerkedhetek! Csak kitartás kell hozzá, és figyelni, hogy ki tetszik Neked, kit kell megszólítanod! :) 18/F
2014. dec. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nincs időm sportolni, van heti 5 tesim, de a suliban vagyok legtöbbször 5-ig, utána 4 órákat tanulok, semmire nincs időm.
2014. dec. 20. 21:12
 4/7 anonim ***** válasza:

Én kezdetnek mindig leülök sajnálni magam. Sírok, zabálom pizsamában a popcorn-t és naphosszat bezárkózom sorozatokat nézni. Aztán, ha meguntam, akkor nekiállok takarítani - legyen előbb kívül rend, aztán belül is menni fog.

Ha rend van és minden szép, akkor egy jó zenével le lehet ülni, kitűzni valami apró célt, ami csak a te érdekeidet szolgálja, és jobbnak is érzed magad tőle.

Nekem ez általában egy kellemes, de igényes történettel rendelkező fantasy vagy scy-fi könyv szokott lenni.

Aztán... aztán csak mész a sok kis kitűzött cél felé, jobb lesz. :)

2014. dec. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát, ha arra van időd, hogy itt kérdéseket írogass ki, akkor arra is lenne, hogy beszélgess... akár itt is.. Akár velem is :D 2. voltam
2014. dec. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A 2. válaszoló leírta a lényeget, nem szabad elkeseredni. Én is hasonló cipőben jártam, sok minden nyomasztott 15 éves koromban, kis alamuszi voltam ráadásul. Nem mintha most nem lennék az, de legalább van egészséges önbizalmam. Viszont nem megy ez egyik napról a másikra. Nekem konkrétan 3 évembe telt, mire rájöttem, hogy nem vagyok szerencsétlenség, de lehet, hogy a korral jár :D Kösd le magad valamivel, koncentrálj a céljaidra, közben pedig vegyél észre minden apró kis szépséget az életben :) A társasági élet pedig nem is olyan bonyolult, csak legyél önmagad, vidám, és beszélgess sokat. Pontosan tudom, hogy milyen érzés egyedül lenni, én 18 leszek, mégis egyedül vagyok, viszont az, hogy nincs párod, még nem szabad, hogy elrontsa a kedved, egyedül is boldogulni kell, és akkor könnyebben rád talál valaki :)
2014. dec. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Vad-Ász ***** válasza:
zene + zene + ZENE + egy kis zene + esetleg ha minden kötél szakad akkor zene
2014. dec. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!