Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tényleg ilyen lenne minden nő?

Tényleg ilyen lenne minden nő?

Figyelt kérdés

Olvastam egy cikket a nőkről, és a velük való ismerkedésről, és hát néhány helyzetben sajnos már én is voltam a felsoroltak közül... Szerintetek is ilyen gáz a helyzet? Ez volt az a cikk:


[link]



2014. dec. 21. 11:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
26%
Ferfikent mondom hogy ez egy baromsag.
2014. dec. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
20%

Elolvastam és nő vagyok (azt írták nagy humorérzékkel lehet:D)

Szóval sok dologban igaza volt, de egy picikét megrendülve éreztem magam, amikor úgy írt a cikk megalkotója a végefelé, mintha egy másik fajról beszélne. Nem kell egyből belelátni a gonoszságot a nőkbe, ha összejössz valakivel, akkor nem azért jött össze veled, mert alfahím vagy és még egy gesztusodban sem vett észre semmi gyengeséget:D mi is szeretünk, őszintén, testileg-lelkileg.:)

2014. dec. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%

na kérdező pont ezért nem kell ilyen baromságokat olvasni, és amúgy is van egye olyan érzésem, hogy te inkább ilyen magadban elvagy befelé fordulós , akkor meg főleg nem csak még depiseb leszel a sok értelmetlen aszságtól.


Lehet van bennük egy két dolog amit rálehet rakni egy-két helyzetre "oh ohhoohohoho látod látod megmondtam ahaha" azt ennyi.


Pozitívabban istenem, ne ilyen szarokon járjon az agyad.

2014. dec. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igazad lehet.
2014. dec. 21. 12:50
 5/11 anonim ***** válasza:
24%

Igen,teljesen igaz a cikk,és jól leírta a valóságot...

Csak ugye próbálnak magyarázkodni meg ilyesmik,de a valóság tényleg ez sajnos... :/

Ha nem vagy egy bunkó,tapló,akit nem is érdekel mi van vele,csak akkor lehetsz befutó egy nőnél.Csak ugye mint én is,nem vagyok ilyen,alapból a természetem nem ilyen,így aztán esélyem sincsen egy nőnél sem...

2014. dec. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
36%
De jó kis írás! Persze sokkoló, de rátapintott a lényegre.
2014. dec. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
49%
Közel 50 kapcsolattal és 40 év csajozással a hátam mögött mondom, hogy hülyeség. Jó a szöveg, jó a stílus, jó csávó humora, és cikk első fele is nagyjából igaznak mondható. De ennyi, és nem több.
2014. dec. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Ez még a férfiakra nézve is degradáló.
2014. dec. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
32%
Ez mekkora haver! 1000 koszonet, hogy megmutattad ferfitarsaidnak. Tokeletesen tukrozi a valosagot egyszeruen hihetetlen, hogy mas is azt gondolja mint te, ez lelkileg nagyon megnyugtato. Ezek szerint vannak meg emberek 100as IQ folott es ez remenyt ad, hogy nem fog teljesen osszeomlani ez a beteg tarsadalom!
2014. dec. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 PearlDiver ***** válasza:
27%

Sok igazságot találtam a cikkben, bár több ponton nem értek egyet és pl 3 évvel ezelőtt hevesen tagadtam volna az egészet. Akkor még sokkal idealistább voltam :-)

Azóta ért néhány csalódás, ami részben az exbarátnőimnek, részben nekem köszönhető.

A cikkben az a legnagyobb butaság, hogy az egyéni boldogulást, az önző életfelfogást hirdeti, ami szerintem sokkal kevésbé tesz boldoggá, mint az, ha mások boldogsága által (is) keresed ugyanezt.

Jó meglátás, hogy ne alázkodj meg egy nő előtt, hogy a kedvében járj, viszont udvarolni igenis kell, legalább egy kicsit.

Az a rész tetszik, hogy ne menj vele moziba a szar filmekre, ez tök jogos :-D

Szóval én ennek az egésznek egy enyhébb verzióját követem. Mondjuk nem is vagyok testépítő.

2014. dec. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!