Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Beleszerettem egy fiatal...

Dorcika2006 kérdése:

Beleszerettem egy fiatal autóversenyzőbe, hogy közeledjek? (a többi lent)

Figyelt kérdés

Elég sokat járunk apával és ismerősökkel rallykra, nagyon imádom mert kiskorom óta visznek. Egyik versenyen megláttam egy bizonyos fiút(18 éves), akiről először még azt se tudtam ki az, de aztán kiderült hogy autóversenyző. Nagyon megtetszett, lehet hülyén hangzik de este bejelöltem fb-n, kicsi beszélgettünk. Úgy volt hogy másnap találkoztunk, de aztán nekem el kellett utaznom. A későbbiekben 3-4 versenyen is ott voltam és ő is. Sosem sikerült vele ebszélnem mert mindig vagy neki vagy nekem volt dolga. Fb-n volt mikor beszélgettünk..de ő is és én is tanultunk mindig, ezért nem volt időnk beszélgetni. Én beleszerettem, nap mint nap próbáltam vele kommunikálni, figyeltem meg minden.Bolond vagyok tudom, de én nagyon szerelmes vagyok belé. A nagy gond az is hogy hozzám képest kb. az ország másik felében lakik..Decemberbe újra látni fogom, és akkor megpróbálok vele beszélni...

A kérdés hogy hogyan közelítsek felé, esetleg ha csak barátok tudnánk lenni, elég jó fej, kedves..és tényleg normális..csak nincs ideje :(



2014. dec. 21. 20:38
 1/8 anonim ***** válasza:
triciklivel
2014. dec. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Csak nem ő az? :O

[link]

2014. dec. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Palik Lacinak már van felesége te perverz liba
2014. dec. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
#2, rally nem egyenlő gokart..
2014. dec. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hová tűnt Demon Hill???


Amúgy meg kellene tanulnod vezetni, biztos értékelné ;)

2014. dec. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
amúgyis felszínes vagy akit a külsőségek érdekelnek
2014. dec. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Ejjj, de bedriftelt a srác a kanyarban. És hopp, igen a kamera most mutatja a kislányt, akinek a mozdulatsortól csillogni kezdtek a szemei. Szerelem ez gyerekek." :D:D:D


(by Palik)


Szerintem dumálgassatok, aztán majd alakul. Vagy nem. De valamelyik biztosan.

2014. dec. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

:DDDD

normális válaszok már senkitől nem jönnek.xd

amúgy magyar..

és igen nekem sokat számít a külső..de ő belsőleg is megfogott :)

2014. dec. 21. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!