Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerelmes belém vagy nem?

Szerelmes belém vagy nem?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki tetszik nekem és igazából nem tudom ő mit érez. Sokszor bámul de közben néha olyan bunkó tud lenni.(Néha meg is értem)


Például olyan helyzetbe kerültünk hogy látta ahogy az egyik haverommal(aki fiú) hülyülünk. A haverom lefotózott persze én nem akartam és szinte lógtam rajta hogy törölje a képet,na de a lényeg hogy feltűnő volt és félre érthető. Végül annyira bántam és szégyelltem magam hogy így viselkedtem előtte. Még most is k*rvásnak tartom. Kínzott a bűntudat és úgy éreztem hogy muszáj vele beszélnem. Beálltam az ajtóba nem engedtem be (erre tök cukin reagált =^.^=) és így inkább maradt a folyosón és telefonozott. Beszélgettünk az új telefonjáról, kérdeztem miért léptek le olyan hamar az azelőtti estén lévő buliról de erre mindig csak ilyen fél mondatos, egy szavas válaszokat kaptam. Azt viszont fura volt, hogy ugye telón játszott miközben velem dumált és mikor nem volt téma néztem ahogy játszik és egyfolytában elcseszte és olyankor mindig rám nézett mintha zavarnám vagy nem tudom. Végül szinte szó nélkül elment mellőlem és leült tovább játszani. Aztán beültünk a haverokkal illetve a barátnőimmel a terembe (ahova nem engedtem bemenni) és ő is ott volt. Körbe ültünk és dumáltunk ő pedig teljesen külön volt, kockult és amikor szintet lépett akkor azt közölte velünk.Akkor a haverom megint elkezdett fotózni és ő is a terem másik feléből elkezdett engem fotózni...és fura volt.Meg még tett egy csomó hülye, bunkó megjegyzést.


A másik meg az hogy van amikor csak rám mosolyog, csak nekem köszön de van amikor teljesen semleges velem és nem érdeklem vagy nem is tudom.

Féltékeny volt?(mert néha úgy is nézett ránk) Már ha esetleg tetszem neki bár nem tudom ehhez mennyi reményt szabadna hozzáfűznöm. Vagy lehet azért volt ilyen mert a barátnőim egyfolytában rólam nyaggatják még a tesóit is és múltkor ezért megharagudott rájuk. Sokat mosolyog rám szinte mindig de amikor beszélgettünk az utóbbi időben mindig olyan kedvtelen volt. Szerintetek? Az hogy kérdezzem meg mi van vele nem jó válasz mert lehet tönkre tenném az egész barátságunkat. A tartalmas megértő válaszokat köszönöm!


2014. dec. 22. 19:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem olvasom végig, mert szokásos tinipara...

Menj oda, kérdezd meg tőle, vagy ha nincs bátorságod, beszélgess vele, menjetek el valahova, és majd kiderül.

Mi sem vagyunk gondolatolvasók.

2014. dec. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tetszel a srácnak, csak töketlen ahhoz, hogy férfiasan merjen közeledni hozzád, amikor pedig látja, hogy másik srác könnyeden lazán viselkedve fel tud felvidítani, akkor irigy lesz és durci, mert belső énje azt sugallja hogy ő erre mindig tökéletesen alkalmatlan lesz.


Az ilyen tartás nélküli srácoknak ha esélyt is ad csaj, a végén rájön, hogy tökös srácot kellett volna választania, mert az ilyen srác folyton féltékenykedik, nem tudja kezelni az olyan helyzeteket, ha jó fellépésű srác csaját bárhol megszólítja, végül a csaj ha megunja és kidobja, akkor meg hisztizni és könyörögni kezd, meg fenyegetőzni, hogy kárt tesz magában.

2014. dec. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ez egy gyökér KISFIÚ. Telefonján játszik,miközben egy olyan csajjal beszél aki tetszik neki?! Szerintem kerüld el jó messzire és keress,vmi értelmes gyereket..
2014. dec. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem gyökér,tényleg nem. Csak szerintem már leesett neki hogy nekem is teszik és rosszul esett neki hogy mással "kavarok" és ezzel akart visszavágni hogy nem is figyel rám... és igazából ezerszer jobb arc mint az említett haverom mert ezerszer jobban elszórakozunk mi ketten...vagyis tényleg nem olyan hülye mint ahogy látszik
2014. dec. 24. 11:50
 5/7 anonim ***** válasza:

Ilyenkor van az, hogy egy lányt, egy gyökér töketlen paraszt fog megszerezni. Mert a lányoknak a gyökér töketlen parasztok tetszenek, nem az értelmes srácok, akik férfiasan megmondják a frankót.


18/f. tapasztalat volt.


A válasz: NEM

2014. dec. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
gondolom feleslegesen kezdem el magyarázni hogy TÉNYLEG normális. még facebookja sincs nem "páwa" nem "nigga" nem nézegeti magát a tükörben órák hosszát csak nyugis természetű. Azért sajnálom ha ezt gondolod és valahol biztos igazad van, mert tényleg van ilyen elismerem. Bár mondjuk megfontolandó olyan sráccal járni akit a rosszindulat hajt rossz tapasztalatból.Mintha én tehetnék arról hogy olyan csajokkal kavarsz akik a se*gfejekre buknak.
2014. dec. 24. 12:50
 7/7 anonim ***** válasza:

10 lányból 6 a hülyékre bukik. A maradék 4-ből 3-mal biztos pszihés probléma van (soha többet...), és a maradék 1 meg nem érzi a kémiát.


My story of my life.


Fiúknál se más amúgy, de lányok, fiúk között van néha elvétve egy normális, ha szerencséd van, nincs senkije. De nem is akar...

2014. dec. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!