Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Most akkor hogy reagáljak?...

Most akkor hogy reagáljak? Segítség először írtam rá!?

Figyelt kérdés

Tetszik egy fiú es ráirtam.


Beszélgetésünk előtt történt:


Az osztálytársa meg szeremes belém es vele beszélek elég régóta ő másabb. Nekem a haverja is tetszett de olyat írt neki hogy

B: te probálnek csajozni de te közbejösszmert M.a top1 és nem kell neki senki más. Segíts már:$

M: ki az? M: mar megint kit akarsz felszedni?Xd

B: És irta neki a (heverja)osztálytársa

B: (valami reppet amkt ő írt.)

M: repperek:'D

Megyek aludni mert nagyon szar kedvem van és k.rv. álmos vagyok.ha kellek fütyülj!

B: oké jo alavast.


Én ráìrtam sztm közvetlen a beszélgetésük után:

K: Szia mizu?:D

M: ahj hagyjal mar

Csak te kellesz kajjra

K: Veled mivan?xd

M: mivolna

(ezt láttam nem irtam neki semmit aztán kb rá 2 percre irja)

M: nincs kedvem

senki

pofájahoz

K: Oké értem álmos vagy sziaa


Ugye tudtam mibaja mert még nem irt vissza hogy nincs kedvem... addig B. beszéltem es elmondtam addig miket írt nekem.

Barátnőim azt mondják hogy egy tuskó és ne foglalkozzak vele en meg mondom hogy majd egyszer ráírok es akkor is lekoptata aakkor azt mondom hogy bunkó.Arra vagyok kívancsi hogy mmásnap ír e valamit hogy bocsi vagy valami. De nagyon rossz vvolt:( Vélemény? Mit csináljak?


2014. dec. 22. 22:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
minősíthetetlen
2014. dec. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 To7ka ***** válasza:

Tanulj meg fogalmazni, zárd be a facebookot és kezdj el élni. Hogy nekünk soha nem volt ilyen ki-kinek mikor mit ír és látta is de ki ír először ki jelöl vissza megbökött terhes lettem problémáink...

Ha bunkó ne törődj vele és ennyi. A beszélgetés első 3 sorát se tudom követni, hogy ki mit kinek miért írt.

De most nagyon szar kedvem lett és krvra lefáradtam, inkább megyek aludni..

2014. dec. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én ezen nem tudok kiigazodni
2014. dec. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Valószínű azért írta hogx ahj te kellesz kajra mert én vagyok az a lany akinek M. A top1.
2014. dec. 22. 22:24
 5/11 A kérdező kommentje:
Elkezdett B meg M beszélni B szerelmes belém en már nem neme M tetszik es akkor mondta B hogy közbejosz megint M. Es akkor nekite vagy a top1 M. Nem tudta mirol van szo es nem mondta el neki B hogy én lennék az.
2014. dec. 22. 22:25
 6/11 A kérdező kommentje:
Elnezest csak ideges vagyok.
2014. dec. 22. 22:26
 7/11 anonim ***** válasza:
Ugye tudod, hogy ebből senki nem ért l*f***t se?
2014. dec. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
WOW! Nem akarok grammar nazi lenni de azért ez nem semmi.
2014. dec. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Próbáld nevekkel xD Legyen B=Béla M=Mária xD
2014. dec. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Na akkor B=Béla tetszett de már nem de neki én még mindig tetszek. Nekem M=Martin tetszik K=Klaudia.

Bela meg mondta Martinnak hogy ahj Martin neki te vagy a top1 senki más és martin mondja hogy ki az? Es kit akasrz felszedni? Béla meg nem égetem magam. És martin mondja hogy álmos stb. Aztán én ráírtam és rájött hogx én vagyok az akit Béla mondott neki.

2014. dec. 23. 10:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!