Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Akkor ne járjak egy csajjal...

Akkor ne járjak egy csajjal hogy ha ő 20 cm-rel magasabb nálam?

Figyelt kérdés

2014. dec. 23. 08:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha egyikőtöket se zavarja a dolog, akkor de, nyugodtan.
2014. dec. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ez a ne járjak,, nem tilos,, nyugodtan járhattok
2014. dec. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Engem zavarna,ha egy csaj magasabb nálam..
2014. dec. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha nektek jó, akkor másnak mi köze hozzá? Nyugodtan járjatok!
2014. dec. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha zavar, hogy magasabb nálad akkor ne. Ha viszont képes vagy ezt elfogadni és tetszik is a csaj, akkor mindent bele és járjatok!
2014. dec. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Legalább bűntudat nélkül bámulhatod a melleit, hisz pont szemmagasságban vannak, szóval az egyetlen, akit ebben a szituációban hibáztatni lehet az a természet.
2014. dec. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor ne:/
2014. dec. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Felőlem járhatnál, ha téged nem zavar, csak az a baj, hogy őt biztosan zavarja.
2014. dec. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha ez zavar akkor már ne!


De nem is értem, ha szeretitek egymást akkor miért zavar ez?


Én is jártam már nálam magasabb csajjal, aki egy bombázó volt, modell alkat, minden ami kell kedves is volt, sokan odavoltak érte. Én meg alacsony voltam kövér, és az öltözködésem sem volt valami fényes.

De a csaj akkor mégis engem választott mert én kedves voltam, nem használtam ki és rám mindig számíthatott.

2 évig voltunk együtt, imádtuk egymást, az hogy ő nálam 15 centivel volt magasabb kutyát nem zavarta, elején furcsa volt, de hozzá szoktunk. Szakításunk oka az volt hogy ő elköltözött messzire és bár az elején távkapcsolatba voltunk és találkoztunk is egyszer, de akkor 17 évesek voltunk mindketten és rájöttünk hogy ez nem működik és szakítottunk, akkor ki is hűlt a szerelem, meg csak erőlködtünk is.

Utána nekem 19 éves koromig nem volt barátnőm, alkatom és a kinézetem miatt nehezen tudtam becsajozni mindenki elutasított. 19 évesen elmentem szakmát tanulni és ott volt egy fiatal szőke csaj aki igaz 3 évvel volt idősebb nálam és csak 5 centivel volt magasabb nálam, de egész jól kijöttünk és elbeszélgettünk. Ő szerényebb volt, nem modellkedett visszafogottabb volt az öltözködése, magyarul nem villantotta mindig a hátsóját miniszoknyákban de csinosnak öltözködött. Aztán akkor vele is összejöttem mert nagyon megkedveltük egymást, ő is engem mert szerinte én őszinte ember vagyok, akinek vannak érzései, és rá mindig lehet számítani. Pedig akkor kövérebb is voltam mint az előző barátnőmnél és már ruhát alig találtam magamra szinte és nagyon hülyén is álltak a nadrágjaim emiatt. De utána amikor összejöttünk nem tartott tovább a szerelem szakítottunk, akkor nagyon kivoltam emiatt. És lekezdtem fogyózni, edzeni, sokat fogytam, nagyon sokat izmosodtam is 22 éves koromra szinte teljesen átváltoztam, akkor találkoztam az első barátnőmmel aki rám sem ismert. És utána megismertem egy másik lányt aki nálam alacsonyabb volt de ugyanakkor 8 évvel idősebb mint én, és vele jöttem össze akkor mert nagyon tetszettem neki. Bár elején furcsa volt a különbség köztünk mert én idősebbnek néztem ki, ő meg fiatalabbnak, de ennek ellenére nagyon jól kijövünk a mai napig is.


Szóval ha szeretitek egymást ne ezen aggódjatok ki milyen magas vagy alacsony.

2014. dec. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor ne járj egy csajjal..ha a palija magasabb 20 centivel, és nehezebb 50 kilóval.
2014. dec. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!