Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, miért gyűlölitek az...

Lányok, miért gyűlölitek az alacsony férfiakat?

Figyelt kérdés

2014. dec. 24. 16:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
A lányok nem gyűlölik a férfiakat. Sem az alacsonyakat, sem a magasakat.
2014. dec. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Költőnő? ***** válasza:
nem gyűlölöm. Az uram is alacsonyabb nálam és imádom.
2014. dec. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
34%
Kicsit sajnálom az alacsony srácokat - bár néha meg csak nézek hogy miért sírnak nonstop mikor 1.magasnak se jó lenni úgy igazából (tapasztalom magas srácként) 2.Az alacsonyág kifejezetten jó is lehet és nincsenek elvárások egy alacsonnyal szemben míg egy magatól elvárás kb. hogy egykézzel hajlítsa el a vasrudat, legyen bátor meg kemény gyerek)
2014. dec. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy miért lenne elvárás a magasabbtól, hogy elhajítsa a vasrudat. A magasabb nem egyenlő az erősebbel.
2014. dec. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
68%
Néha nem veszem észre őket az utcán és megbotlok bennük.
2014. dec. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ki gyűlöli őket?
2014. dec. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én személy szerint nem gyűlölöm az alacsony férfiakat. Sőt, semmiféle érzelmet nem táplálok irántuk, kizárólag a magasságuk miatt. Egy fizikai tulajdonság nem vált ki belőlem érzelmet, főleg nem olyan intenzívet, mint a gyűlölet.
2014. dec. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Mert gáznak tartják ha a pasijuk kisebb náluk. De én láttam már 150cm-es csávót is 145cm-es nővel. Kicsit aránytalanul nézett, ijesztő sem volt nagyon, de izmosnak nézett ki. Meg rengeteg alacsonyabb lány van az alacsony pasiknak. Ezért is az országos átlag:

Férfiaknál: 175cm

Nőknél: 165cm

2014. dec. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

A legjobb barátom 165 cm magas (én 197 vagyok).


Gimiben nem csak alacsony volt, de kopasz, szarul öltöző, vékony, visszahúzódó is. Most eltelt 3 év és teljesen megváltozott. Kigyúrta magát, izmos lett. Nagyon jó frizurája és szakálla van. Jól öltözik.

És emellé az önbizalma is nagyon megjött.


1,5 éve menyasszonya van, az utóbbi 1 évben pedig rákapott más puncik ízére is és több mint 10 lánnyal szexelt a menyasszonya mellett. Igaz, hogy 170 centinél magasabb lányokra nem hajt rá ő sem. De na és? Kihozza a maximumot abból, amije van.

2014. dec. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
# 5 Ez a fétisem.
2014. dec. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!