Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy lánynak az a legfontosa...

Ha egy lánynak az a legfontosabb állítása magáról, hogy feminista, akkor nem érdemes ismerkednem vele?

Figyelt kérdés

Találkoztam egy csinos lánnyal az egyetemen, akivel már majdnem csókolóztunk. Nyitott további találkozókra, randizni, viszont a facebook adatlapját végigböngészve egy csomó olyat találtam, hogy mindenféle feminista oldalakat tetszikel, ahol olyanok vannak leírva kb. hogy minden férfi nemi erőszakoló, a nők tehessenek meg a világon amit csak akarnak (olyanokat is amiket a férfiak sem tehetnek meg), minden férfi és nő közötti szex nemi erőszaknak számít, egy nő az anyasággal csak a rabszolgaságba taszítja magát, stb. Ilyen oldalakat lájkol, amiken ilyenek vannak leírva.


Személyesen eddig nem tapasztaltam semmi ilyen szélsőségességet a részéről, de most kerekedett bennem egy ilyen rossz érzés, hogy ha tartós kapcsolatba kerülnék vele, akkor később előjöhetne belőle ilyen fajta őrültség.



22/F


2014. dec. 24. 17:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ez nem feminsta hanem Feminaczi :D
2014. dec. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nem azért írom, hogy kiábrándítsalak belőle. De estem már bele ilyenbe, és pokol 1,5 év volt. De ez csak az én tapasztalatom, én nem böngésztem végig az adatlapját, és nem randiztam vele, egy kocsmában szedtem össze, miközben kijózanítottam megsajnáltam szerencsétlent hogy totál be van b... és menni nem tud. Vagyis hát... Ott ragadt rám, inkább fogalmazzunk így.

Lényegtelen... :D A mai facebookot ismerve lehet csak van egy feminista barátnője, akinek a posztjait csak úgy tudja megnézni, hogy akaratán kívül lájkolja azokat... De szerintem a legtisztább ha csak lazán rákérdezel nála. Elvégre ismerkedtek.

2014. dec. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Talán meg kéne kérdezned hogy mi is a helyzet ezzel a nézettel nála valójában.
2014. dec. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Tán csak jól meg kéne már répázni...
2014. dec. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 ProfTrilby ***** válasza:
15%

"olyanok vannak leírva kb. hogy minden férfi nemi erőszakoló, a nők tehessenek meg a világon amit csak akarnak (olyanokat is amiket a férfiak sem tehetnek meg), minden férfi és nő közötti szex nemi erőszaknak számít, egy nő az anyasággal csak a rabszolgaságba taszítja magát"


Nyilvánvalóan rettenetesen intelligens álláspontod lehet a feminizmusról ha ilyen slippery slope szar következtetést vontál le az egészből


"semmi ilyen szélsőségességet a részéről, de most kerekedett bennem egy ilyen rossz érzés, hogy ha tartós kapcsolatba kerülnék vele, akkor később előjöhetne belőle ilyen fajta őrültség."


Ja meg haver, évek óta követem az SRS fempire szférát, ami neked maga lenne az antikrisztus és csak egy kivételesen nagy kretén hívná a mozgalmat "szélsőségnek" meg "őrültségnek".


Úgyhogy van egy tippem, ha akarsz EGY értelmes dolgot tenni az életedben akkor kíméld meg a lányt egy olyan sötét kreténtől mint amilyen te vagy ;)

Jobb lesz az úgy mindkettőtöknek

¯\_(ツ)_/¯


lehet csattogni a piros ujjat, attól mondjuk egyikőtök se lesz felvilágosultabb, de biztos jól esik majd a sötét agyatoknak lol

2014. dec. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

"Nyilvánvalóan rettenetesen intelligens álláspontod lehet a feminizmusról ha ilyen slippery slope szar következtetést vontál le az egészből"


Amiket mondtam, azokat a szövegeket azokon az oldalakon találtam leírva, amiket megnyitottam és amiket ő tetszikelt.


Azért tartom őrültségnek, mert ha ilyen gondolkodásmódja van, akkor nem illünk össze. Csak böngésztem kb. egy órán keresztül az oldalakat, amiket lájkolt. Régen jó céljai voltak (a nők is dönthessenek a párválasztásban, a nők is szavazhassanak, a nők is dolgozhassanak) a feminizmusnak, amiket mostanra sikerült elérni.


Most pedig ezt is találtam leírva, amiket írtam az előbb. Nekem ez már kicsit túlzás (kb. minden férfi potenciális erőszakoló, az anyaság rabszolgaság, stb.). Jobban szeretnék olyan lányt, aki nem gondolja túl ennyire a dolgokat és csak boldog akar lenni a magánéletében. Még nem tudom, hogy ez a lány mennyire elfajult ebben, de majd kiderítem. Köszi a válaszokat!

2014. dec. 24. 18:03
 7/14 ProfTrilby ***** válasza:
22%

"minden férfi potenciális erőszakoló, az anyaság rabszolgaság"


látod egyből hülyeséggé is sarkítottad az egész mozgalmat mert a nokedli agyad túl kevés hogy feldolgozza

Amiről szó van az a nőket érintő káros társadalmi nyomás ami miatt a mai napig a férfiak egy RÉSZE kétlábon járó liknak tekinti őket, emiatt PÉLDÁUL nem tudnak 200 métert menni az utcán anélkül hogy valaki ne kiabálná utánuk hogy demegb*sználak, ráadásul ezt a többségben férfiaknak szánt szórakoztató ipar teljesen helyesnek állítja be, ami a sok emberbe konkrétan jogosultságot éreztet a szexhez, pl emiatt van lényegesen TÖBB nőkkel szemben elkövetett nemi erőszak


az anyaság meg rabszolgaság megint csak azt takarja hogy ha egy nő az "elvártól" eltérően viselkedik ami az anyaságot jelenti akkor megint csak úgy bánnak vele mintha leprás lezbikus lenne,


de mennyivel egyszerűbb neked ezt leszarni hülyeségnek tekinteni értelek én


csak tudod ha a zselé agyadat csak egy KICSIT arra használnád hogy megpróbáld az ő gondjaikat megérteni akkor nem tűnne őrültségnek???


és most mielőtt nekiállsz előállni azzal hogy a nőknek az utcán csak "bókol" az összes alkoholista kőmüves kicsit olvasgassál tudod?


mondok két dolgot

neked hogy esne ha ha minden nap egy tucat 200 kilós agresszívan nyomulós meleg dícsérné a seggedet?

és ezt a videót te mennyire érzed kellemesnek?

https://www.youtube.com/watch?v=OwZAxVMfcno

ők ezt látják reggel délbe este mindenhonnan


csak mert ez csak KÉT dolog amivel kicsit átérezheted milyen lenne a péló másik oldalán állni


vagy hogy abba pillanatban hogy van egy mozgalom ami a jólétedért harcol, rögtön előugrik a bokorból többezer barom aki fikáz téged megállás nélkül csak mert ők nem hajlandóak megérteni semmit


ha neked az egész még mindig nonszensz őrültség nyugodtan fel is akaszthatod magad, mert még van ezermillió fontos dolog amin javítani kéne és pont ez a sötét bunkó fölfogás mint a tied akadályoz meg mindent


¯\_(ツ)_/¯


ja és nem, SENKI nem hiszi hogy minden férfi potenciális erőszakoló, de nem tudom felfogni hogy hogy hiheti a sok hülye mint te hogy mindenki, több millió ember, köztük borzasztóan intelligens és sikeres emberek támogatnak valamit aminek semmi értelme nincs

nem? sose gondolkodtál el rajta hogy talán tényleg van egy-két gond erre arra?

kis diszkrimináció itt ott? kis szexizmus? hmm?

2014. dec. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 ProfTrilby ***** válasza:
36%

[link]


olvasgassál a lesarkított önigazoló kifogáskereső baromság mellett ilyeneket is

hogy milyen érzés nőként egy férfi világban élni


utána formálj véleményt

2014. dec. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
67%
Ha ez a lány is ilyen, mint ProfTrilby, akkor kerüld messziről.
2014. dec. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

9:


Köszi, ezt akarom majd kideríteni a következő találkozásunk alkalmával.

2014. dec. 24. 23:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!