Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi ez az egesz? Es ha nem...

Mi ez az egesz? Es ha nem akar talalkozni miert nem mondja meg?

Figyelt kérdés
Egy hete felhivott egy ev utan. Nagyon szeretett volna talalkozni. Randiztunk. A vegen o mondta orult, jol erezte magat. Hozzunk ossze masodikat. Azota tobbszor irta hogy talizunk... elhuzodott. Tegnap felhivott. Erdeklodott milyen lesz a karacsonyom es hogy holnap talalkozni szeretne. Ma nem keresett. Most irtam neki. Annyit valaszolt eves ivas van puszi. Erre mar nem tudtam mit irni neki. Korabban volt fent fbn hogy mindenkinek boldog karacsonyt kivanjon. Nem ertem mi ez az egesz. Miert mondta tegnap a telefonban hogy szeretne talizni mikozben nem is foglalkozik az egesszel...
2014. dec. 24. 22:29
 1/5 anonim ***** válasza:
A kis köcsög!
2014. dec. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem meg csak mert,foleg karacsony van!

Vard meg meg keres,szerintem tobbet akar meg most is!

2014. dec. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
En nem ugy erzem...
2014. dec. 24. 22:47
 4/5 A kérdező kommentje:
Nincs is neki csaladja! Direkt nem kerestem eddig sem! Illembol irtam neki hogy boldog karacsonyt! O nem akar idot szakitani ram! Multkor is azt mondta hogy elcsavarogta az idot. En nem hivtam eddig es feleslegesen sem irtam neki!
2014. dec. 24. 23:04
 5/5 anonim ***** válasza:
AKKOR SZARD LE! :)
2014. dec. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!