Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vajon ez azt jelenti, hogy...

Vajon ez azt jelenti, hogy újra meg akarja próbálni?

Figyelt kérdés
Kb. egy hónapja találkoztam egy fiúval a távolság ellenére. Ez több, mint 200 km. Félúton történt meg a randi, ami jól is sikerült, életemben nem volt még olyan jó az első találkozás, mint akkor. Csók, ölelés, imádtam minden percét, ahogy láttam ő is. Pár napig minden rendben volt, aztán mintha kezdett volna elhidegülni. Rákérdeztem, azt mondta azért, mert ez neki így nem fog menni. Túl nagy a távolság, ismeri magát és neki ez nem lesz jó, már amikor találkoztunk is sz*r volt a tudat, hogy a randi végén ismét több száz km-re leszek tőle. Elmondta, hogy velem nincs baja, de tényleg, örülne neki, ha beszélő viszonyban maradnánk. Így heti 1x mindig beszéltünk. Most munkát kaptam, igen, abban a városban ahol ő lakik, odaköltözöm nemsokára, ezt ő is tudja. És hát az utóbbi időben ismét gyakran keres, majdnem minden nap, ismét bókol és kezd hasonlítani arra az önmagára, amilyen a randin előtt volt. Lehet újra megpróbálná velem, hogy most egy városban élünk majd?

2014. dec. 25. 09:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Sokat gondolkoztál ezen mire eljutottál eddig a megállapításig? Mert ennél nyilvánvalóbb dolog nem nagyon van...
2014. dec. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen, újra meg akarja próbálni.

Egyéb kérdés?

2014. dec. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez teljesen egyértelmű.
2014. dec. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 lucia99 válasza:
Persze h újra meg akarja próbàlni.Most màr nincs gond a tàvolsággal :)
2014. dec. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát rendben, csak volt már hogy megszívtam egy hasonló sztorival, ezért is éreztem bizonytalannak a dolgot :S
2014. dec. 25. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!