Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk egy ilyen lánynak mennyi...

Fiúk egy ilyen lánynak mennyi esélye van egy kedves édes rendes szemüveges fiunal?

Figyelt kérdés

jó oké a szemüveg csak bónusz lenne a lényeg a belső,de egyszerűen imádom a szemüveges fiúkat :3 szóval a lány 160.cm magas szóval alacsony..de imádja a magassarkú cipőt így elég sokszor azt hord:) hosszú dús szőkes barna göndör haj,nagy barna szemek, fehér bőr, nem sminkel mert alapból nincs bőr hiba az arcán szóval nulla smink,keskeny csípő,nagy mell,formás fenék,

kedves,vicces, a szája folyton jár szóval sokat beszél:D, általában a középpontban van, sok ismerőse van /azért nem barátot mondok mert abból kevés 3-4.ember / könyvtárba jár sokat olvas, kedvenc írója Shakespeare, rockot és metált hallgat,van egy tetoválása,az alkoholt és ilyesmiket kerüli mert konditerembe jár, a stílus egyedi nem az a tömeg gyártmány, sosem bunkó, és mindig mindenkit meghallgat és meg is vigasztalja az embereket, szóval egy ilyen lánynak mennyi az esélye az olyan fiúknál? és fog valaha is kezdeményezni nálam egy olyan fiú vagy folyton csak a bunkók fognak ott parasztkodni körülöttem..?:/ és hol lehet ilyen srácokat találni vannak még egyel talán valahol ilyen fiúk?:/



2014. dec. 25. 19:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk a barátzónádban vagy az eddig általad figyelemre nem méltatott srácok körében?
2014. dec. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Aha, persze... Én meg higgyem el, hogy Te olyan vagy, amilyennek leírtad maga ugye? o.O
2014. dec. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha ez mind igaz, megszületett az első tökéletes nő :D De nem igaz :/ Szóval, a kérdésedre válaszolva: Igen, van. Hogy hol, azt nemtudom. 18f
2014. dec. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

#1 hát olyan fiú akit írtam belsore nincs a közelemben..:/ de egyébként ha a barmokra gondolsz akkor igen a legjobb fiú barátom egy atom paraszt:D de attól még szeretem mivel barátnak jó de kapcsolatra a-a ki van zárva..:)

#2 igen így nézek ki:D mivel konditerembe járok és edzek amit egyébként imádok:) de a külső nem minden deee mégis van egy olyan érzésem az ilyen fiúk azért nem foglalkoznak velem mert szeretek sportolni és ugye nem az a kifejezetten vissza húzódó lány vagyok..:/

2014. dec. 25. 19:55
 5/12 anonim ***** válasza:
Hany éves vagy? Ha meg gimibe jársz, nézz körül ott első körben.
2014. dec. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha bebizonyítod, agyad is van mit jól használsz, nem csak lélek, akár írhatsz is.

Am igen van, de az másiktúl függ.

18F

https://www.youtube.com/watch?v=rVaqBjDRzXk

2014. dec. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Jó a konditerem, de hogy az milyen messze van a harcművészettől.... :D

6#

2014. dec. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
igen gimibe járok:) de ott kb mindenhol egyforma tarajos sapkás pavat látni akiken logós gatya meg ilyen baromság.ok vannak és annál hogy nulla egyéniség már csak az rosszabb hogy irtó nagy bar.mok..:/ egyszer volt egy ilyen kedves fiú és még kezdemenyeztem is nála:D erre valamelyik seg.gfej azt mondta neki "ugyan neki úgysem kellenel" na és itt elcse.szte nekem az egészet..utána a fiúnak hiába beszéltem le a csillagokat akkor sem szólt hozzám..:/
2014. dec. 25. 20:01
 9/12 A kérdező kommentje:
#7 boksz edzésre jártam egy évig:D de sajna az edző elment:/ viszont elég szépen leutottem egy barmot aki a fenekembe markolt ami igazából reflexbol jött és utána egy percig még sajnáltam is amíg be nem szólt még utána is hogy "jó a segged bébi" idióta..-.-"
2014. dec. 25. 20:05
 10/12 anonim ***** válasza:
gyere le Kaposvárra van itt olyan:D pl én:D csak a zenei ízlés nem jön be de az nem hiszem hogy probléma:D
2014. dec. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!