Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan szólíthatnám?

Hogyan szólíthatnám?

Figyelt kérdés
Van egy lány, elég sokat beszélgettem vele mostanában. Még csak ismerkedős fázisban vagyunk, de szeretném valahogy kedvesen szólítani. Nem voltam nyomulós, sokkal értékesebb annál, mintsem hogy elijesszem, de biztosan tudja, hogy tetszik nekem. A lány 15, lassan 16 éves.

2014. dec. 25. 20:21
 1/8 anonim ***** válasza:
nyulacskám.
2014. dec. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nekem az kicsit már olyan, mintha együtt lennénk félig-meddig, de azért köszönöm az ötletet. :)
2014. dec. 25. 20:26
 3/8 anonim ***** válasza:
akkor szólítsd baltásnak.
2014. dec. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Cunci százados. :)
2014. dec. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 aladar12 ***** válasza:
szólítsd a nevén?
2014. dec. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát, szerintem ne valami innen összeszedett, tucatbecenévvel, mert az nem kicsit személytelen... Engem is van aki becéz, de csak olyan névvel aminek története van, és tényleg illik hozzám. Szerintem ha engem valaki elkezdene cicusnak, nyuszifülnek, vagy valami hasólónak szólítani kiröhögném.

Szóval kapd össze a fantáziádat és találj ki valami személyes, aranyos nevet, ha mindenképp becézni szeretnéd a lányt. :)

2014. dec. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez jutott eszembe:

[link]

2014. dec. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát, mentek a zöld kezek! :)
2014. dec. 25. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!