Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Gazdag fiúk, hogyan ismerkedte...

Gazdag fiúk, hogyan ismerkedtek szegényebb lányokkal?

Figyelt kérdés

Nem vagyok se gazdad, se szegény. A szüleim semmit nem pakoltak alám, de támogattak a taníttatásomban. Azóta pedig saját magam keresem a kenyerem, nem futottam be csúcs karriert, de a saját lábamon állok.

Megesik, hogy kifejezetten jómódú családból származó pasi hív el randizni. Ilyenkor mindig komplexusaim lesznek.

Először is, hogy az ilyen pasi mit akarhat egy magamfajta hozzá képest "csóró" lánytól .

Honnan tudjam azt, hogy nem egy aranyásónak hisz és nem csak szórakozni akar?

Honnan tudja ő azt, hogy nem vagyok aranyásó?

Egyáltalán működhet-e ez a dolog? Vagy bennem maradnak a komplexusaim a "szegénységemmel" kapcsolatban?


27 L



2014. dec. 27. 02:58
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
ez a baj. a gazdagtól te is oda vagy. aki szegény meg le van tojva.,.
2014. dec. 27. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
27 éves létedre elé szar a világfelfogásod
2014. dec. 27. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem költözz vissza anyádhoz. :/ 20 évesen több eszem van bszki...
2014. dec. 27. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Le kell küzdened a gátlásaidat és rájönnöd, hogy senkit nem érdekel a pénz. Nálunk fordított a helyzet, mégis jól megvagyunk :)
2014. dec. 27. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
felszínes vagy
2014. dec. 27. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mondhatjátok hogy felszines, de ez nállam is gondot okozna, fiú létemre. Én se gazdag család sarja vagyok, szóval egy gazdag csajjal ismerkedni, hát...gondolj bele, most egy olyan programot szervezni ami több pénzbe kerül...
2014. dec. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
48%

Értsd meg hogy a férfiak nem nézik a nők vagyonát, pénzét, munkáját annyira, mint a nők a férfiakét.


Ami kell egy nőben:

-legyen csinos, tetsszen nekem

-legyen kedves, törődő, gondoskodó, házias


Kész.

2014. dec. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!