Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lanyok! Általaban miėrt...

30/R kérdése:

Lanyok! Általaban miėrt nem hiszitek el, hogy valaki őszintėn akar ismerkedni?

Figyelt kérdés
2014. dec. 27. 09:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Itten?
2014. dec. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mit jelent az, hogy őszintén? Amikor nem titkolja a szándékait, vagy legalábbis nem állítja be annak az ellenkezőjét.


Én azokat a fiúkat nem szeretem, akik például azt mondják hogy barátkozni akarnak, közben pedig ott van a fejükben hogy a barátnőjük leszek meg hogy szexelünk együtt.


Vagy ha nem erre, akkor nem tudom mire gondoltál.

2014. dec. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Pl. nekem soha nem volt futo kapcsolatom. Lehetne akár most is, de nem kell. Nem látom ėrtelmėt. Ha oda megyek egy lányhoz ismerkedėsi cėllal, egyből azt gondolja, hogy ez is csak olyan mint a tobbi...
2014. dec. 27. 10:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak akkor nem hiszik el, ha csúnyának tartanak. Illetve lehet, hogy akkor is elhiszik, csak valamit kamuzni akarnak, hogy miért nem.
2014. dec. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát ha odajön hozzám egy srác és mindjárt úgy kezdi, hogy de szépek a szemeid, nincs kedved ismerkedni, akkor egyértelműen nincs és viszlát. Mivel nem érdekelnek a futókapcsolatok, így nem megyek el egy idegennel az első szép szó után. Ha viszont látom, hogy minimum 1 héten át mindennap mosolyog rám, köszön, kedves, tudok már róla valamit, akkor szívesen elmegyek vele és adok neki egy esélyt.
2014. dec. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Egyetértek az utolsóval
2014. dec. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!