Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A melegek hogy/hol ismerkednek?

A melegek hogy/hol ismerkednek?

Figyelt kérdés

15 éves fiú vagyok.


Biszexuális.


Tudom, hogy még a "hagyományos" szexhez is fiatal vagyok, de úgy érzem, hogy lelkileg és testileg is készen állok a normálisra és a "meleges" (fiú-fiú) szexre.


Mivel hol az egyik - hol a másik nem jön be (volt pár nap amikor azt hittem meleg vagyok/leszek), ezért szeretném kipróbálni a """dolgokat""" mindkét nemmel.

Természetesen a 10/6-7-es (átlagos) kinézetemmel nem tudok szerezni olyan lánykát, aki hajlandó lenne nyomatni kicsit, aztán szemrebbenés nélkül továbbállna... Kihasználni pedig nem nagyon akarok senkit..


Fiúkat pedig valahogy könnyebbnek tűnik...

Tűnik, de nem az.

Hiába kapok minden kérdésemnél 500+ levelet, hogy "akarsz sz***ni? 55/F", valahogy egyikkel sem csinálnám.


Kérdésem:

Hogyan keressek erre a dologra "párt"?


Netes társkeresők 90%-ára 18 alatt nem engednek belépni.

Fórumok 90%-án csak 25-30 feletti csávók vannak, akikkel érthető módon nem szívesen kerülnék egy ágyba.

Ha esetleg van olyan társkereső, ahova beléphetnek 18 alatt, ott a környékről kb. 3 embert ad ki keresésnél, azok közül 1-nek nincs képe, és évek óta inaktív, a másik kettő pedig... Hát.. Szóval... olyanok, amilyenek...


Úgy tudom, hogy kábé minden 25. ember meleg, tehát, valószínűleg a környezetemben is spanok közül van aki biszex vagy meleg, de természetesen titkolja..


Nos, most hogy?



2014. dec. 27. 20:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindenki ismerkedik mindenhol, ahova emberek járnak.
2014. dec. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
kámingáut megvolt
2014. dec. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem gondoltál arra, hogy esetleg kapcsolatban csináld?
2014. dec. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

Ezen jót nevettem. 15 éves taknyos és már tudja hogy meleg.

Na jó kséz kiégtem. Jó.

Oké. Semmi. Gond. Oks. Aha. Persze. Értem. Aha. Meleg. 15 éves. Aha.



Na ezért ilyen elcseszett a mai társadalom.

2014. dec. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó!Te egy idióta vagy.


Miért a heterók mikor tudják,hogy heterók,25 évesen?


A nemi érdeklődés már olyan általános 6-7.osztályban megkezdődik.

Legalábbis én emlékszem,mikor anni idős voltam,akkor már a fiúk beszéltek erről.

a 8.-os osztálykiránduláson pedig playboyt nézegettek.

2014. dec. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

20:57 Elég kicsi lehet az értelmiségi szinted, mit ne mondjak...


Kérdező: Először is, minden 10. ember érdeklődik a saját neme iránt, nem pedig minden 25.

Másodszor pedig az egy dolog, hogy valahova csak 18 felett lehet regisztrálni, de sok kamasz mégis felregisztrál. A planetromeo.com-on. Bár a felnőttek mellett elenyésző számban fordulnak elő kamaszok, szerintem megéri ott próbálkozni. Viszont nagyon vigyázz az ilyen társkereső oldalakon, mert sokan csak rossz szándékból vannak fent.

2014. dec. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!