Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, szerintetek ez vicces?...

Lányok, szerintetek ez vicces? Bennelennétek?

Figyelt kérdés

Ha odamegy hozzátok egy srác. (tegyük fel, bejön. Nincs pasitok) És megkérdezi, hogy van-e kedvetek játszani. Egy gyors játék, max 1.5 perc és vicces. Tegyük fel, igent mond.

Szabályok. Ha Te nyersz, akkor adhatsz egy pofot, itt és most. Nem fogok elfutni, viszont ha Én, akkor kapok egy puszit. A játék annyiból áll, hogy teszek fel 5 kérdést és ha mindet helyesen válaszolod meg, akkor pofon, ha egyet is hibázol kapom a puszit. Egyszerű kérdések. (pl: milyen színű az ég stb.)


Bennelennétek vagy nem? 18f

(ha esetleg külföldi a srác. Ha ez számít.)


2014. dec. 27. 21:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Hülye játék :D
2014. dec. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, viszont ennek a végén én puszit kapok, mert "vicces" és egyre tuti nem fog tudni válaszolni. Pedig ugyanilyen egyszerű, de ha kicsit agyafurtabb pofon lesz a vége.
2014. dec. 27. 21:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem vicces, inkább hülyeség, nem mennék bele.
2014. dec. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez hülyeseg.
2014. dec. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jó játék:)
2014. dec. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ha a csaj nem figyel, akkor kapok egy puszit. szerintem semmi extra nincs benne és válalható(főleg ha szimpatikus a csávó). Ha szemfüles, akkor megszívta a srác és mindenki röhög egy jót :D
2014. dec. 27. 21:59
 7/7 anonim válasza:

Nekem nagyon tetszik. :D Mondjuk ezután ha mindet jól válaszolnám meg is puszit adnék. (:

18L

2014. dec. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!