Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiuk! Beszelgetni, ismerkedni?...

Fiuk! Beszelgetni, ismerkedni? ( ha lehet Skype-on)

Figyelt kérdés

Szeretnek fiúkkal ( 14-16 évesekkel) beszélgetni, akikkel hosszú távon is lehet. 14 eves vagyok, soproni. Nekem nem olyan fontos a külső, de van egy szint ami alá nem megyek. Az elvarasom csak annyi, hogy ne legyen nagyon ronda es legyen ápolt. Az viszont lényeges, hogy ne sertodjon meg mindenféle kis hülyeségen.

Szerintem nem vagyok tul szep, de nagyon ronda se ( ezert nem is várom el hogy valami hű de brutal jóképű legyen a srác)

Ha van valakinek kedve írjon :)

Légy szíves ne gúnyolódjatok, mert tudom mindig vannak olyan válaszok amik csak azt a célt szolgálják hogy gúnyolódjanak a kérdezővel.Ezeket kérlek mellőzzétek. :)


Ha meg szeretnél tudni valamit írj privit :)



2014. dec. 27. 22:10
 1/6 anonim ***** válasza:
irj 15/f
2014. dec. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
gúny-gúny haha haha (Gúnyolódást láthattak)
2014. dec. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Az első meg akar d*gni! (Meg a többi is) :D
2014. dec. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Csak viccűűtem. Inkább járj bulizni, ott sokkal jobb ismerkedni hidd el! ;)
2014. dec. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kedves, aranyos vagy. Sztem tuti találsz majd vkit élőben vagy az ismerettségi köreidben. Nem hinném h ennek az oldalnak a segítségére szorulnál. :)
2014. dec. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Írj :) 15/F
2014. dec. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!