Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ilyenkor feltétlen muszáj...

Ilyenkor feltétlen muszáj valamit mondani?

Figyelt kérdés

Röviden: huszonévesek vagyunk, ismerkedtünk, beszélgettünk, volt egyetlen egy találkozó, ahol semmi sem történt, csak eltöltöttünk egy délutánt, sétáltunk, beszélgettünk meg megkajáltunk, minden felesbe ment, ez így korrekt szerintem. Nem jött be, ezzel hát ugye nem tudok mit tenni.

Utána már én annyit nem kerestem, rendes srác, de hónapok óta most van először időm 2 ünnep között hosszabban azt csinálni, amihez kedvem van na meg karácsonykor is volt bőven teendő meg rokonlátogatás, nem értem rá amúgy sem annyira, mint előtte.

Én felhozni nem akarnám, mert nem érzem, hogy tartozom bármilyen elszámolással, hisz semmi többről nem volt szó se akkor, se előtte.

Tudom elég láma kérdés, de az meg pláne hülyén jönne le, ha felhoznám, hogy bocs, de bocs nem, ha rövid idő alatt benne is elülne a dolog. Szerintetek?


2014. dec. 28. 14:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem keres meg nem érdeklődik felőled,akkor nem is kell mondanod igazából semmit.Viszont ha keres,és látod,hogy ő komolyan gondolná,azért annyit illik mondani,hogy ne haragudj,de nem jössz be,sajnálom.Én pont ezt hiányoltam nemrég egy pasitól velem szemben,az őszinteséget.Gáz,ha fogalmad nincs,miért kerül a másik,mi az oka.
2014. dec. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igazából ott a találka végén kellett volna mondani, hogy "bocsánat, de többet nem szeretnék veled találkozni". Sőt nem is kell magadtól mondani, általában úgyis előjön a kérdés, hogy "találkozunk még"?
2014. dec. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nincs bajom a vele való találkozással, csak kapcsolatot nem akarok tőle. Attól, mert egy férfi meg egy nő találkozik, miért kell rögtön azt feltételzni, hogy azonnal komolyabbat akarnak? Pláne ha nem is randiról volt szó.

Újabb találka sem lett megbeszélve, hogy pontosabb legyek, amit kérdezett, azt visszautasítottam. De igazad van amúgy 2. válaszoló, ha esetleg megint rákérdez, akkor csak nemet mondok és kész.

Első, köszi neked is. Nem ellened szól tényleg, de énszerintem ha valaki nem keresi a másikat, nem mutat nagyon érdeklődést utána, levágós, még anélkül is, hogy ki lenne mondva a dolog.

2014. dec. 28. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!