Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek a szünet miatt...

Szerintetek a szünet miatt csak unaloműzésképpen beszélgetünk?

Figyelt kérdés

Most a szünetben beszélgetünk elég sokat chaten. egy hónapja, írogatunk egymásnak. de csak ilyen napi pár mondat volt vagy kétnaponta, spontán. Bármilyen témában. a szexet kivéve, igaz egy két ilyen poénos körülírással esett már róla szó.

Kedves megy aranyos, nincs pasija de szerelmes valakibe, akire azt mondta, hogy sose leszek elég jó neki.

Attól tartok, hogy csak unaloműzésképpen dumálunk,mert egyedül van karácsonykor és csak jólesik neki valakivel beszélgetni. Amúgy néha küld képeket magáról, kikor otthon van köntösben, meg most kint a hóban macskával, stb. küldjek vissza neki én is ilyesmiket?

Meg kamuzik is, hogy mondja hogy beteg közben meg elment bulizni. aztán másnap lett volna találkája de azt mondta, hogy nincs kedve elmenni, meg csak annyit mondott hogy ismeretlen ismerős.

Ha érzelmekről akarok vele beszélni olyan semleges, meg témát vált.

Nem kéne vele annyit olyan hossza beszélgetni vele? Felejtős?



2014. dec. 28. 15:50
1 2
 1/11 Liiiz*-* válasza:
De igen beszélgess vele...még lehet is valami belőle,és ah nem akkor egy ideig hagyd abba biztos hogy hiányozni fognak neki azok a beszélgetések
2014. dec. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De eddig csak úgy magától nem írt rám, mindig én kérdeztem tőle vagy mondtam neki valamit.
2014. dec. 28. 16:16
 3/11 A kérdező kommentje:

ma találkozott valakivel, igazából akkor mondta el amikor kérdeztem tőle, hogy milyen csókolózni.

Nem tudom, hogy kell kezelni az ilyet, ha valahogy ilyen a téma akkor felhozza ezt,

Ott kéne hagynom a fenébe, és mondani neki hogy nem akarok ilyenről beszélni?

Ez a hajó is elment?

2014. dec. 28. 22:17
 4/11 anonim válasza:
Hát szerintem a csaj csak játszik veled. Hagyd ott a kis k*rv@t. Olyan lányt keress, aki nem kamuzik neked, nem más pasiról ábrándozik és magától is érdeklődik felőled. Ezt a csajt totál hidegen hagyod a leírtak alapján. Elhiszem, hogy aranyos, meg jól néz ki, de nem ő az egyetlen ;)
2014. dec. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

De amikor én kezdtem el beszélni ilyenről, hogy tegnap találkoztam valakivel, meg milyen jó volt. kiakadt.

az elején azt mondta, hogy oké meg örülök neki,

Aztán beírta, hogy fél óra múlva letiltja magát erről a szarról, meg hogy most nincs kedvem beszélni senkivel.

Le is tiltotta magát, de 10 perc múlva visszajött :D

2014. dec. 30. 11:24
 6/11 anonim válasza:

:D hát mondom vagy hülyít, vagy féltékennyé akar tenni :)

Hívd el randira MOST ;) ÍRJ RÁ :) aztán írd meg nekem mit mondott 20/F privátba is írhatsz, kíváncsi vagyok

2014. dec. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Már kérdeztem, tőle, hogy nem lenne kedve találkozni. de nem mondd semmit rá.

kérdezek utána valami mást arra válaszol :D

2014. dec. 30. 11:39
 8/11 anonim válasza:
Nyaggasd őt, mondd meg neki, hogy mit érzel, tisztázzátok :)
2014. dec. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

mondtam neki, hogy szeretném jobban megismerni meg ilyenek.

Erre azt mondta, hogy ez soha nem fog összejönni. :D

Itt is kamuzik? :D

2014. dec. 30. 12:03
 10/11 A kérdező kommentje:
vagyis soha nélkül :D
2014. dec. 30. 12:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!