Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A lányoknak fontos hogy egy...

A lányoknak fontos hogy egy fiúnak érdekes, izgalmas és ne pedig unalmas élete legyen, igaz?

Figyelt kérdés

Tehát hogy minél világlátottabb legyen, minél többet utazgasson, minél érdekesebb hobbijai legyenek, minél több élettapasztalata legyen, minél több érdekes dolgot tudjon magáról mondani.


Ne pedig csak a suli/munkahely és otthon között ingázzon és a szabadidejében meg a gép/tévé előtt üljön.


2014. dec. 28. 21:50
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Igen
2014. dec. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem
2014. dec. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül, érdekes gondolatai lehetnek akkor is valakinek, ha nincs úton minden pillanatban.
2014. dec. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Linó03 ***** válasza:
Igen, úgy érdekesebb, de ez az izgalmasság nem feltétlenül a világlátottságban, vagy hasonló nagy dolgokban rejlik. A volt barátom egyszerűen tudott úgy parkolni, és várakozni hogy az már felkeltette egy nő érdeklődését, ha végignézte, mert volt mögötte valami.
2014. dec. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
nemigen : ) Szerintem csak légy önmagad. Az mindig kiizetődőbb, mint azért csinálni dolgokat, hogy vonzóbb legyél. Találd meg azt, ami igazán érdekel és akkor ha az örömöt ad, megtalálod benne önmagad, már attól érdekes leszel, hogy valamiben te önmagad vagy. Az önazonosság a vonzó. Szerintem
2014. dec. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A korábbi években elég unalmas életem volt. Tényleg csak a suli és otthon között járkáltam 90%-ban. Idén viszont beindult valami.


-elkezdtem bulikba járogatni; idén vagy 30-ban voltam

-sok fajta izgalmas diákmunkát végeztem: voltam kamionos sofőrkísérő, amivel beutaztam az országot és voltam vízimentő a Balatonnál

-sok felé jártam az országban, főleg nyáron; a barátaimmal körbebicikliztük a Balatont, laktam Miskolcon, Budapesten, Egerben barátoknál legalább 1-1 hetet mindenhol

-voltam vöröskeresztes önkéntes a Balatonnál

-idén elkezdtem horgászni, zenélni és lövészkedni is, ami hobbikat már régóta ki akartam próbálni


És most úgy érzem hogy kifogyhatatlan témám van. Több minden történt velem az utóbbi 1 évben mint talán korábban valaha összesen. Nem is csak, hogy órákig tudnék beszélni arról hogy mik történtek velem, meg jó sztorikat tudok mondani, hanem sok emberrel találkoztam és sok tapasztalatot szereztem. Sok mindenről máshogy gondolkodom.


És azt látom hogy ezt valahogy a lányok is látják. Tehát amellett hogy pl. sokkal beszédesebb lettem, valahogy át is érződik rajtam hogy mennyi minden történik velem. És a lányoknál is sokkal sikeresebb vagyok mint korábban. Ez ezek miatt van, nem?

2014. dec. 28. 22:03
 7/7 anonim ***** válasza:
Akár ezek miatt is lehet, bár szerintem önmagában az "ez meg az történt velem itt és ott" sztoriktól még nem lesz senki vonzóbb.
2014. dec. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!