Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ismerkedésben előny vagy...

Ismerkedésben előny vagy hátrány ha gitározok?

Figyelt kérdés

Egy metálbandában gitározok, igazából hardcore/ metalcore banda, de sokan ezt nem értik annyira

tehát olyan tipikus vérhányós üvöltős heavy metál, de persze nem kényszeritenék senkit arra hogy jöjjön el koncertre, vagy hallgassa a zenénket

persze a külsőmre ez nincs hatással, tehát normális pasinak nézek ki, és udvarias is vagyok és vmennyire figyelmes is és okos, viszont kicsit visszahúzódó, határozatlan és nyilván van még néhány rossz tulajdonságom, de most nem ez a kérdés lényege

tehát a személyiségem és a külsőm is átlagos, kicsit visszafogott

a kérdés arra vonatkozik, hogy összejönnétek-e egy ilyen sráccal? és ismerkedésben előny, vagy hátrány? felkeltené a figyelmeteket? esetleg már ott felejtős, hogy elmondom hogy van egy metálbandám?

kort is irjatok légyszives, és ha tudtok akkor indoklást is

24/f


2014. dec. 28. 21:56
 1/10 anonim ***** válasza:
69%

Nedvesedne a bugyi :D

22l

2014. dec. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem semleges információ lenne.
2014. dec. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
valakinek bejön valakinek nem:)
2014. dec. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
46%
Marceline-nek már agyára megy a sok fa_sz.
2014. dec. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem siman elony is tud lenni, de nem kell feltetlenul azt is elmondani, hogy milyen mufajban tevekenykedtek...


Am mi a banda neve?

2014. dec. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szrintem lényegtelen...
2014. dec. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én kúrnék veled. 33/F
2014. dec. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
69%

Szerintem inkább előny, mert nekem általában ha egy srác zenél abból az jön le , hogy külön egyéniség aki kicsit érzékenyebb, annak ellenére, hogy ezt gyakran nem mutatják :)

17l

2014. dec. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

ez mindenképpen egy olyan dolog ami nem rossz tulajdonság... az hogy épp milyen bandában játszol az nem hiszem hogy számít, mivel attól függetlenül más stílusban is tudsz és a zenei tudásod/tehetséged ugyanúgy megvan, ugyanúgy évekig kellett szorgalmasan gyakorolni stb..


Ez most olyan dolog lehet mint amikor ki vagy gyúrva, kockás a hasad stb. valakik megbolondulnak érte, van akiket nem igazán érdekel.. olyat viszont nem hiszem h találnál akik undorodna tőle vagy nem tetszene neki...

2014. dec. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
27%
a gitározás buzulás
2014. dec. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!