Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan találjak a munkahelyen...

Hogyan találjak a munkahelyen párt magamnak?

Figyelt kérdés
Sok ismerősöm van, akik a munkahelyükön ismerkedtek meg egymással, majd egymásba szerettek, azóta is együtt vannak. Ők nagyobb cégeknél, gyárakban dolgoznak, ahol sok ember van. Én meg egy kb. 20 fős csapatban vagyok, ahol csak nők vannak.:((((( Meg 2 idős férfi.:((( Ez olyan igazságtalan. A legtöbb idejét a munkahelyén tölti az ember, aztán amikor belecsöppen egy ilyen környezetbe, ami tele van nővel, az valami katasztrófa. Én az 50-50% híve vagyok, nem jó, ha valamelyik nemből sokkal több van egy munkahelyen.

2014. dec. 29. 12:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj interneten IS ismerkedni, hátha találsz valakit aki szimpi.:)
2014. dec. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Menj el betonozni, ott sok lesz a gáláns úriember. Ha a munkahely váltás nem pálya, akkor viszont kénytelen leszel máshol hapsit fogni magadnak. Hobbi, sport, baráti kör, stb.
2014. dec. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem viszont pont nem jó a munkahelyi kapcsolat.

De miért ott akarsz valakit találni? Akkor menj multihoz dolgozni, ott több százan is dolgoznak, főleg fiatalok.

2014. dec. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Multinál? Ott több ezren is dolgoznak, de ott aztán minden korosztály megtalálható, főleg családos emberek és idősebbek.
2014. dec. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Egyenlőre nem megvalósítható a munkahelyváltás, mert pályakezdő vagyok, tapasztalatom nem sok van.
2014. dec. 29. 13:07
 6/9 anonim ***** válasza:
Írtam én neked egy levelet. Elolvastad? :)
2014. dec. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne sz@rj oda ahol eszel. Ha netán rosszul alakulnak a dolgok bárkivel is, akkor otthagynád a munkahelyed vagy gyomorgörccsel akarsz melóba járni minden reggel.
2014. dec. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Olvastam.:D De neten nem ismerkedek, bocsi.:P
2014. dec. 29. 13:19
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor jó szórakozást!
2014. dec. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!