Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, ti e két férfi közül...

Lányok, ti e két férfi közül melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

1.: nálad 5-10 cm-el alacsonyabb (most a te magasságod lényegtelen), elég vékony testalkatú, de azért izmos, szép arcú (ízlésed szerint), magabiztos, de nem beképzelt, vicces, kedves, segítőkész, ápolt külsejű.


2.: nálad 5-10 cm-el magasabb, izmosabb testalkatú, nem szép arcú, kissé beképzelt, kissé ápolatlan külsejű



2014. dec. 29. 12:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Válassz péniszméret alapján *grab popcorn*
2014. dec. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egyiket sem..inkább akkor egyedül maradnék. Lehet lényegtelen a magasságom,de akkor is bele kell gondolnom,hogy én 158 cm vagyok..:)))

És sajna nekem az alacsony pasi nem férfias. Az izmos,beképzelt ápolatlan szintén nem. Tehát..

2014. dec. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egyiket sem. Nem szeretem ha egy fiú alacsonyabb nálam. Nekem tőlem magasabbak kellenek :D

A másodiknál jó lenne a magasság, de beképzelt, és ápolatlan....hozzá nem nyúlnék :)

2014. dec. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Természetesen az elsőt :))
2014. dec. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez elég egyértelmű szerintem, hogy az elsőt. A barátom amúgy is kisebb nálam 5 centivel, szóval nem zavar ha egy férfi alacsonyabb nálam.
2014. dec. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
uff, egyiket sem. :)
2014. dec. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1.:)

19L

2014. dec. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!