Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Titeket mennyire...

Lányok! Titeket mennyire érdekelne egy 19 éves elegáns (nem extrém! ) goth/rocker JELLEGŰ fiú? Kép a kifejtésben. Írjatok kort/stílust!

Figyelt kérdés

Ilyesmikre gondolok:

[link]


[link]


Belső jellemzők:

Alapvetően komoly, csendes, nem társaságkedvelő, művészi beállítottságú. Viszont nem szereti a sznobokat, sem az átlagos rosszindulú embereket. ÉRZÉKENY, de a hisztizést nem szereti. Depresszióra, merengésre hajlamos, de van vidám/humoros oldala is, ha jó társaságba kerül.


Köszönöm!



2014. dec. 29. 13:37
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Nem rossz, nekem tetszik. 17/L
2014. dec. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 bollocks ***** válasza:
Nekem tecesz 27F
2014. dec. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2014. dec. 29. 14:07
 14/24 anonim ***** válasza:

2. kééép *-*

Amúgy nekem tetszene, mert én sem vagyok valami beszédes, és a többi dologban is hasonlítunk(bár én külsőre nem vagyok rocker.) Rossz, amikor a srác lehord engem, és az összes nőtársamat csak azért, mert szerinte nem beszélek eleget, "nem hogy örülnék, hogy érdeklődik irántam."

Nem mindenki szeret sokat beszélni.


19/L

2014. dec. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

nem nagyon, hozzám szerintem nem illene egy ilyen fiú, nem működne

18/l

2014. dec. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

"4-es, én nem bírom az optimista, átlagos, önző embereket. Szerintem ha valaki nem meri megmutatni a gyengébb oldalát, akkor az azt jelenti, hogy másokhoz sem tud gyengéd lenni."


Önző sosem voltam, ebbe bele is buktam párszor. De szerintem, ha valaki mindig a jót keresi nem függ össze azzal, hogy nem tudok gyengéd lenni. Ez leírva is furcsa. Mindenkinek vannak mélypontjai, tavaly öngyilkosságon is gondolkodtam, talán egy anonim oldalon ezt el tudom árulni (csak azért, hogy érzékeltessem itt sem süt mindig a nap). Én mindig a tettekkel mutatom ki az érzéseim, bújós vagyok, kedves, és szintén keveset beszélgetek. Lélek központú.

De ettől függetlenül egy depresszióra hajlamos emberrel lenni veszélyes az a véleményem. Ne adj isten olyat mondok, olyat teszek, ami nem tetszik egy ilyen embernek nem szeretném, ha miattam búslakodna napokon keresztül. Ha ez fordítva történik meg kíváncsi lennék neked mennyire tetszene, hogy durcán félrevonulok és kihúzni nem tudnál belőlem egy szót sem. Ennek is legyen határa az a véleményem, és pont ezért kérdeztem mennyire gyakori ez?

2014. dec. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Nekem nincsenek jó tapasztalataim az optimistákkal, pont ezért, mert általában "pozitívak", valójában meg rejtegetik a sötét oldalukat, és taszítóan kétszínűek tudnak lenni.

Én nem vagyok bipoláris, nem árulok zsákbamacskát. A hangulatom általában nyugodt, és néha van, hogy rossz a kedvem, és nehéz felvidítani.


De nem szoktam besértődni, ha valaki olyat mond, amivel ennyire megsért, azt kerülöm, ha meg kerülöm, nem lesz a barátnőm.

Aki meg nem tudja, hogyan kell kezelni a depressziót, és helyette nyaggat, az nem hozzám való.

2014. dec. 29. 15:42
 18/24 anonim ***** válasza:

hm... igazából sokféleképpen lehet érteni az általad felsorolt tulajdonságokat, de szerintem bármilyen képpen ismerkednék veled.

a külső (mivel azt ítad először, így én is azzal kezdem) teljes mértékben bejön, ha tényleg hasonlóan öltözködsz és még a hajad is hosszú, akkor nálam nyerő vagy.

én is művészi beállítottságú vagyok, inkább sokat filozofálok, gondolkodom, minthogy elfecsegjem valakinek, hogy milyen száraz volt a reggeli pirítósom... én igazából nagyon hangulatember vagyok (amit sokan nem szeretnek): egyik pillanatban még vidám vagyok, viccelődöm, a másik percben meg hozzám se lehet szólni. sajnos (vagy nem sajnos) egyik oldalamon én is nagyon érzékeny tudok lenni, de utálom, ha valaki nyafog. ami szerintem mégis a rám legjellemzőbb az a nyugodt. mások szerint "nem tudom felmérni egy helyzet súlyosságát" és nem értik, hogy hogy-hogy nem vesztem el a fejem egy-egy eseménynél.

2014. dec. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, képről abszolút bejössz nekem. :)

A tulajdonságok, amikkel jellemzed magad, igazak rám.

Én inkább metalos/punkrockos vagyok, de ez nem mindig látható rajtam külsőleg.

Ha érdekellek, írj privit.

18L

2014. dec. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Hozzám nagyon közel áll a goth. Az öltözködésem főként fekete,és szoknyákat hordok,nadrágom nincs is. Tehát főként a viktoriánus áll a legközelebb.

Imádom az antik dolgokat,gyűjtő is vagyok. Művészet/irodalomkedvelő.

Csendesebb,de társaságkedvelő.

Kategorizálni meg nem kategorizálnám magam. Teljesen felesleges, vagyok aki vagyok.


Ugyanakkor hozzám nem illenél.

Én egy nagyon optimista ember vagyok,és kb tinikorom kinövése óta nem vagyok hajlamos a depresszióra.:P Nem tudom,te mit értesz ez alatt,de egy tényleges depresszió nem éppen egy vicc, és másabb is,mint mikor tizenévesen 'depizik' az ember. Na mindegy.

Mivel én optimista vagyok,előnyben részesítem a hasonlókat,a sokat negatívkodók nagyon letudnak húzni.


Érdekes egyébként,ha csak a külsőségeket nézzük, tizenévesen nagyon bejöttek az olyan pasik,mint amit te is linkeltél, ma már annyira nem. Ma már inkább jönnek be a férfiasabb kinézetűek(bocsi goth srácok),szakáll,stb.

23

2014. dec. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!