Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ehhez mit szólnátok, ha...

Ehhez mit szólnátok, ha kiderülne?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok, és még szűz. Elhatároztam, hogy majd egy tapasztaltabb nővel szeretném elveszíteni, ha sikerül megismerkednem eggyel, és addigra még nem lesz barátnőm. Ha később egy kapcsolatban elmondanám ezt, azért elítélnének szerintetek?

2014. dec. 29. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Jobb mintha prostival vesztenéd el.
2014. dec. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát egy biztos a lányok/Nők a tapasztalt pasikat szeretik.
2014. dec. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

26 éves vagy és még mindig úgy gondolsz a szüzességre mint egy 14 éves lány? nőj már fel, a kutyát sem érdekli! ne azért csajozz, hogy legyen valaki akinek odaadhatod a szüzességed, hanem azért, hogy legyen végre párod akinek minden mást is odaadhatsz!

ez az egész téma egy baromság, igazán lehetne több életcélotok is ennél....

2014. dec. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem úgy gondolok rá, mint egy 14 éves lány. Az meg sem fordult a fejedben, hogy nem a megítélésem miatt szeretném? Nem azért akarom elveszíteni, mert égő vagy akármi, hanem mert már nagyon kívánom.
2014. dec. 29. 14:50
 5/7 anonim ***** válasza:

ah.. ha kívánod, akkor nem a szűzességedet akarod elveszíteni, hanem szexelni akarsz! és itt ez nagy különbség, mert ha valaki kívános, akkor a szüzességnek nem sok köze van hozzá...

nade ha nem megítélés miatt kérdezed.. akkor miért kérdezel olyat, hogy ehhez mit szólnánk?:D

2014. dec. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Jó, akkor úgy mondom, hogy nem az általános megítélés érdekel, hanem ha egy kapcsolatban, ahogy írtam is.


"nem a szűzességedet akarod elveszíteni, hanem szexelni akarsz"


Esetemben ez ugyanaz, hogyne lenne sok köze egymáshoz.

2014. dec. 29. 15:13
 7/7 anonim válasza:
Figyelj....én azt ajánlom,hogy most elejtsed el,hogy elitélnek,mert ez kur.va nagy baromság (bocsánat a hülye szóért),de ez az igazság! Ha valaki igazán szeret,magasról le fogja tojni :)
2014. dec. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!