Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Milyen szándékai érzései...

Milyen szándékai érzései lehetnek?

Figyelt kérdés

Mindketten házasok vagyunk, gyerekeink vannak. 4 hónapja figyeltünk fel egymásr, azóta szinte napi szinten irogatunk egymásnak-mert hogy találkozás kizárva. Az elején tisztáztuk, hogy nem lehet közöttünk szexuális kapcsolat. Férjem is már találkozott vele ahol békésen lefektették a határokat..Sajnos végleg nem tudtam még megszakítani ezt a levelezős kapcsolatot vele..

Az érdekelne vajon milyen szándékai lehetnek ha teljesen esélytelen "préda" vagyok? Ráadásul már a férjem is beszélt vele..miért nem riad vissza?

Azt mondja ha én küldöm el akkor elmegy..

A levelezéseinkben ott van a flört de sosem szexuális képekben nyilvánul meg, csak amolyan finom kóstolgatás és sosem nyomulós, rámenős..



2014. dec. 29. 20:22
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem egyikőtök sem gondolja komolyan ezeket a határokat. Tudjátok is mindketten, ezért tartjátok még a kapcsolatot. Csak féltek belevágni. Én viszont először azon gondolkodnék el, hogy miért tart itt a kapcsolatom...


17/L

2014. dec. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Azon mindketten gondolkozunk.

Mi pl párterápiát is csinálunk a férjemmel, látjuk tisztán a gondjainkat és a helyrehozáson vagyunk-maga a terápia is ezt szolgálja épp.

De attól függetlenül még a vonzalom nem múlt el..

2014. dec. 29. 21:07
 3/10 anonim ***** válasza:
Az ő felesége is tud rólatok? Mert esélyes, hogy ha folytatjátok, a férjed esetleg felvilágosítja az asszonykát.
2014. dec. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én azt mondom, hogy a kapcsolatodat ne tedd tönkre egy olyan vágy miatt, amit talán a kedvesed is meg tud neked adni. Azon gondolkozz el, hogy mik azok a dolgok, amiket a kedvesedtől nem kapsz meg, de úgy hiszed, a másiktól megkapnád. Valami újat szeretnél vele kipróbálni, netán van valami eltitkolt vágyad? Mindezt beszéld meg vele, és én azt is elmondanám neki, ha a te helyedben lennék, hogy van egy harmadik valaki is. Összegezve, leülnék a párommal szemben és valami ilyesmit mondanék el neki:


"Nézd, Kedvesem, úgy érzem, hogy valamin változtatnunk kell. Én a mostani dolgokat unom, szeretnék valami újat kipróbálni, szeretném, ha valahogyan feldobódna a kapcsolatunk. Én ezt és ezt érzem irántad, és a kapcsolatunkat ilyennek és ilyennek látom. Tudod, van az a másik férfi, akivel még semmi sem történt köztünk, csupán beszélgettünk, de sajnos nagyon húz a vágy felé. Azért mondom el ezt neked, mert félek, hogy valami rosszat teszek a kapcsolatunk ellen, és mivel nekem túl nagy falat ez a probléma, kérlek, segíts nekem, hogy a tűz olyan legyen, mint régen. Fontos nekem a kapcsolatunk, és nem akarom, hogy így érjen véget."


17/L

2014. dec. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Ezek meg vannak, ezen a részen túl vagyunk már, őszintén átbeszéltük a dolgokat és a helyrehozáson vagyunk..

Én nem szeretném tönkretenni a sajátomat és szerintem ő sem az övét..

A kérdésemre viszont nem kaptam senkitől sem választ..hogy így hogy semmi sem lehet közöttünk mégis miért vagyok érdekes? Normális esetben nem tartana ki egy férfi ha esélytelen a beteljesülés akkor neki ez miért fontos mégis?

2014. dec. 29. 23:02
 6/10 A kérdező kommentje:

A férjem miért és mit szólna neki? Hogy levelezik valakivel a férje? 10-20 év után ebből nem csinál ügyet senki. Nem a mi feladatunk ezt megmondani neki és nincs is mit hiszen semmi sem történt közöttünk.

Erről szerintem nekik kellene beszélniük..

2014. dec. 29. 23:05
 7/10 anonim ***** válasza:

"A férjem miért és mit szólna neki?"

Azért, mert a féltékenység nagyon ocsmány érzés. A legkorrektebb embert is képes kiforgatni önmagából. A férjed jól tűri még a dolgot, de hidd el, munkál benne a düh, hogy már kevés neked. Ha egy férfi azt érzi, hogy nincs rá szükség, nagyon meg tud keseredni. Ezért tűrik olyan nehezen a nyugdíjazást is.

2014. dec. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Intelligens ember és nem látna ilyesmiben megoldást-mert hogy ez nem is lenne semmiresem megoldás fôleg nem a problémáinkra. A jelenettel csak a gyengeséget mutatná-szerencsére okos és tudja hogy pont az átgondolt lépésekkel tudjuk átvészelni ezt együtt.
2014. dec. 30. 12:39
 9/10 anonim válasza:
Hol figyeltetek fel egymásra? Vagy régi ismerősök vagytok? Érdekes ezt így olvasni, mert lehet,hogy egyikőtök sem jó helyen kapizsgál...Miért találkozott a férjed a "beszélgetőtársaddal" és az ő felesége miért nem tud rólad? Lehetséges, hogy több ez mint szimpla barátság, mert a beszélgetéseitekben ott lappang a vonzalom, az elfojtott vágy, ami előbb utóbb úgy is felszínre kerül, vagy így vagy úgy,de ha többet éreztek, több is fog történni, mint egyszerű írogatás vagy barátság és akkor nem csak finom kóstolgatás lesz, hanem komolyabb probléma, mert mindketten házasok vagytok.
2014. dec. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Tisztában vagyunk a vonzalmunkkal de ezt màr sokszor tisztáztuk egymás között, e kapcsán találkozott a férjem is vele. A feleségének már mesélt rólam-ezt pont pár napja mesélte. Megszakítom vele a kapcsolatot amennyire tudom. A faluban dolgozik ahol élek tehát találkozni fogunk. Idővel jobb lesz és elmúlik, most a házasságomra koncentrálok.

Semmi sem történne köztünk mert se megcsalni nem fogom a férjem se elhagyni...

2015. jan. 2. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!