Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Pasik, ha egy lány megmondja...

Pasik, ha egy lány megmondja a fiúnak, hogy érez iránta valamit, és ezek után a srác zavarban van, ha összefutnak, teljesen lefagy meg ilyenek, akkor ez csak azért van, mert kellemetlen, vagy mert ő is így lehet?

Figyelt kérdés
Külsőre biztosan tetszik neki a lány.
2014. dec. 29. 23:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Mivel nem ismerem a srácot, ezért nem is tudom megmondani. Mindkét esetre van esély.
2014. dec. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 RRR ***** válasza:
mert irtó zavarban lesz-van
2014. dec. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De miért van zavarban?
2014. dec. 29. 23:21
 4/10 anonim ***** válasza:
Mert a ,csajok valszeg melegebb éghajlatra szokták elküldeni, nem pedig szerelmet vallanak neki. Fura helyzet amit még nem tapasztalt.
2014. dec. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
És elhívjam találkozni, vagy ne? Hiszen most, hogy tudja, és mégse csinál semmit...
2014. dec. 29. 23:41
 6/10 anonim ***** válasza:
így van, hívd el mindenfelé.
2014. dec. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

kérdező, én pasi vagyok, PONTOSAN ez van nálam - csak forditva! :D


Ugyanaz, a lány tudja, hogy többet érzek iránta, amikor véletlenül összefutottam vele, akkoris igy volt: lefagyott, nem mosolygott, megszeppent. Pedig van pasija mégis.


Szerintem válaszold meg nekem igy önmagadnak is ezt a kérdést. Mondjuk, hogyha nekem is bejönne az, aki kezdeményezne, rögtön elfogadnám, és nem ezt csinálnám :S

2015. jan. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Balfék a srác,ha lefagy azzal már csak egy kiszámított kapcsolatot lehet létrehozni
2015. jan. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
de amúgy viccen kivűl, a biológia diktálja ezt, hiszen (bocsánat a szóhasználatért) a pasi a vadász, a nő az üldözött. A pasi kezdeményez mindig, a pasi megy oda a nőhöz, a pasi ir társkeresőn a nőnek FORDITVA ez igen ritka! Olyan, mintha az őz jönne oda, hogy tessék, lőj le, tiéd vagyok
2015. jan. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Várhatod ,hogy a pasi jöjjön,itt teljesen kivannak osztva a kártyák, kell tudja mennyi pénzed van stb.Hát ez vadászat?Igen a pénzre lövünk.
2015. jan. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!