Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Ha nektek tetszik egy...

Lányok! Ha nektek tetszik egy pasi és még az ismerkedés elején vagytok, eltud ijeszteni titeket azzal, ha túlságosan nyomul?

Figyelt kérdés
Ha túl gyakran keres, túl gyakran hív randizni stb. Mi a megfelelő " adagolás ", hogy ne legyen taszító ? Ismétlem, a férfi alapvetően bejön nektek.
2014. dec. 31. 10:23
 1/6 A kérdező kommentje:
Írjatok kort is, ha lehet.
2014. dec. 31. 10:24
 2/6 Költőnő? ***** válasza:

Engem taszít a túlzott nyomulás, mindig is taszított.

30+

2014. dec. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nagyon tetszik és kedvelem,szeretem,ha kimutatja,hogy odavan értem,viszont ennek is van egy határa.Sajnos találkoztam már olyannal,aki percenként hívogatott,üzenetekkel bombázott,holott még nem is randiztunk.Ezek után persze nem is kellett,mert elriasztott kicsit.
2015. jan. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Normális ember nem nyomul, türelmes és mértékletesen fejezi ki rajongását. Ha valaki percenként hívogat és még az ismerkedési fázisban, annak is az elején kismilliószor szerelmet vall, azt nem tu
2015. jan. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
dom komolyan venni, mert olyan kétségbeesett próbálkozásnak tűnik. (Bocsi, véletlen elküldtem, mielőtt befejeztem volna. :D)
2015. jan. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, taszító tud lenni.
2015. jan. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!