Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Van ilyen? (többi...

Lányok! Van ilyen? (többi lent) 17/F

Figyelt kérdés

Volt már barátnőm, sőt lehetne is.. de nekem nem olyan kell..

Hogy mire gondolok.. Egy gyönyörűen bájos lány. Olyan volt az előző barátnőm.. De én úgy utáltam a hülyeségeit.. összevesztünk és utána megcsókolt egy másik gyereket. aztán ráfogta hogy szakítottunk és azért.. Utálom az ilyeneket. van olyan lány, akinek hiányoznak is a fiúk szakítás után? Nem így akartam megfogalmazni a kérdést, de hát külsőt hiába mondok, mert itt nem lényeg..



2014. dec. 31. 17:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyon, még csak 3 napja szakított velem a barátom, de nagyon rossz nélküle :(
2014. dec. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Amúgy csak én álmodok arról a lányról, aki egész életben mellettem lesz? Mert tudni illik egy házasság és szerelem hiába van úgyis kihűl mert elmúlik és valaki mást fog megszeretni
2014. dec. 31. 17:07
 3/6 anonim válasza:

Szerintem ne legyél ilyen elkeseredett, nem minden lány ilyen. :)

És lehet, hogy a te (volt) barátnőd sem lenne alapjában ilyen, csak összezavarodott. Amúgy ha előtte veszekedtetek, szakítottatok, és nem beszéltétek meg normálisan, akkor meg valamilyen szinten érthető is. Megpróbálta lezárni magában az ügyet, és kész.

Ilyenkor azért ne csak a csajban keresd a hibát, nem lehet, hogy te bántottad meg nagyon mélyen, és ezért haragszik rád?

Ha lenyugszik, simán lehet, hogy ki akar békülni veled, adj neki időt. Persze így nehéz tanácsot adni, a távolból. :)


De ne add fel, ha ezt a lányt "el is vesztetted", még rengeteg van. Igen, olyan is, aki majd tartós kapcsolatra, családra stb. vágyik. :) Teljesen megértelek amúgy, nekem is ez a problémám.

Sok sikert! :))


16/L

2014. dec. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen csak utána azt volt hogy nem tudta hogy velem legyen e vagy vele.. utána meg én megmondtam neki hogy nekem nem kell már. Nekem egy olyan lány kell aki nem megy össze egy másik fiúval aki neki fűt fát és szerelmet ígér, közben meg csak azért jobb mert öregebb és vele még nem volt vita meg régebben ismeri
2014. dec. 31. 17:37
 5/6 anonim ***** válasza:

" Nekem egy olyan lány kell aki nem megy össze egy másik fiúval"

Nagyon egyszerű a képlet, kérdező. legyél olyan pasi, aki mellől nem megy össze a lány egy másik fiúval. Ne benne keresd a hibát! Nem csak megszerezni kell valakit, meg is kell tudni tartani. Egy kapcsolatban nincs elégedett hátradőlés. Folyamatosan tenni kell érte. Érezze nőnek magát melletted a nap minden percében, és te leszel a szemében a világ legfszább pasija.

2014. dec. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ez jó :D és igaz is amúgy
2014. dec. 31. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!