Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vannak ►itt◄...

Vannak ►itt◄ ilyenkor olyan komolyabb/érettebb lányok, akik szolidan de magányosan töltik a szilvesztert, és nem leisszák magukat?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból. Úgy alakult, hogy senkivel sem megyek semerre, és furcsa érzés, mert egyrészt nem hiányzik a bulizás (nem is vagyok az a típus), viszont ugyanakkor kicsit kellemetlen is belegondolni, hogy tulajdonképp az ember mennyire magányos tud lenni, és vajon nem pont ugyanolyan vagyok, mint azok a nyugdíjasok, aki kegyedül nézik otthon a kabarét?

2014. dec. 31. 19:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

jajaja,

anyám tévézik a macskával

én lolozok.



mondjuk fiú vagyok de megdughatsz.

2014. dec. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
korod?
2014. dec. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Itthon, a szüleimmel töltöm a szilvesztert. De a piát attól még nem fogjuk kihagyni... :D
2014. dec. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Melyik adon megy a kabaré?
2014. dec. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
0%
a gitározás buzulás
2014. dec. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nincsenek komolyabb, érettebb csajok, hanem olyanok, akiket nem hívtak el sehova.
2014. dec. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

jajajaa

sorozatokat nézek a kutyával :D

2014. dec. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ja. En is itt kotogetek a sarokban:S

Viccen kivul, egy ismerosom se tart hazibulit kulonbozo okokbol. A lanyos bulikat meg nem szeretem. Inkabb itthon maradtam es a tesommal, anyuekkal toltom az estet.:)

2014. dec. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
66%

17 éves lány vagyok. Érettebbnek tartom magam a koromnál.

Hívtak bulizni, csak nem szeretek hangos zenét hallgatva piálni, egy olyan helyen, ahol minden sarokban szexelnek és másnap hányást takarítanak.

Apám alkoholista volt, 2 éve felkötte magát. Anyám azóta nyugtatókon él, én meg a suli mellet minden tisztességes munkát elvállalok, hogy ne haljunk éhen.

Bocs, hogy elmondtam, csak azért volt, hogy elmagyarázzam, nem azért vagyok itt, mert nem hívtak sehová, hanem azért, mert dolgoztam ma is, fogok holnap is és semmi kedvem bulizni.

2014. dec. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
#9: Minden elismerésem. Erős lány vagy.
2014. dec. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!