Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tegnap este elmentem bulizni....

Tegnap este elmentem bulizni. Miert van lelkiismeret furdalasom? Normalis ez? (tobbi lent)

Figyelt kérdés

16 eves lany vagyok.Eddig is jartam bulizni neha neha de ez volt az elso ilyen durva bulim.Mindenki smarolt mindenkivel,mindenki reszeg volt stb.őszinten élveztem.5 fiuval smaroltam de az utolso fiuval nagyon osszemelegedtunk nagyon semmi komoly nem tortent nyilvan nem engedtem egy talakozas utan.őszinten eletem egyik legjobb esteje volt de megis lelkiismeret furdalasom van es fogalmam sincsen miert de nagyom mardos belulrol.miert van ez?

(Bocsi ha rossz kategoriaba irtam..buek mindenkinek)



2015. jan. 1. 11:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
4%
R*banc vagy.
2015. jan. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
6%
5 pasi az mar ertheto lelki furka
2015. jan. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
22%

Aztan még woodstock-ra mondtak h durva


Te meg egy ribi vagy, akar a tobbi.


" a nok szajan keresztul mind egymas faszat csokolgatjuk "

2015. jan. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
0%
R1banc vagy és élvezed. elbas7ott társadalmunk egyik alappillére vagy.
2015. jan. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
100%

Ne legyen. Jól érezted magad, és ennyi. Még a határt is meg tudtad húzni, hogy eddig és ne tovább. Teljesen rendben vagy.

Csak az ottani fiúkat irigylem egy kicsit. :-)

2015. jan. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
69%

Azért van lelkiismeret furdalásod, mert beléd van nevelve, hogy egy lány ilyet nem tehet meg. Társadalmi elvárás. Meg kell tanulnod leszarni a társadalmat.


Nem vagy ribi, szimplán még fiatal vagy és kiélvezted a lehetőségeid. Most csináld ezt, ne 35 évesen, két gyerekkel. Ha most azt teszed amit élvezel, később nem tör rád az érzés, hogy ezt meg azt nem tetted még meg pedig szeretted volna. Ha idősebb leszel kicsivel, és egy este alatt le is fekszel valakivel, mert így esik jól, akkor sem leszel ribi, ezt jól vésd az eszedbe.

Az a ribi, aki magát annak tartja illetve aki közönségesen viselkedik.


Akik pedig itt ribiznek, azok mind képmutatók és előítéletesek. 23/N

2015. jan. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
89%
Az utolsóra nem kell hallgatnod. Akkor nem is lenne lelkiismeret furdalásod, ha úgy van ahogy írja. Természetesen, hogy van, mert te is tudod, hogy "durva". Mit kell ezen taglalni? Ez ribi stílus, de még nem ment el az eszed vagyis nem fekteted meg magad és nem szoptál le senkit. Nem így kell kiélni magad, hogy pasikkal csinálsz ezt azt. Egy emberrel nem is lehet élni?? De lehet. Még a kezdetben csak csókok majd utána jön a többi. Lehetsz olyan lány, de lehetsz rendes lány is ami jobb döntés.
2015. jan. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
82%
Utolsó, egy rendes lány is élvezheti az életet. Valóban nem csak ebből áll a kiélés, de az ilyen kis kalandokat, kár kihagyni. ;) És azt írta, hogy őszintén élvezte. Szóvaal...
2015. jan. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Mert csak így lehet élvezni az életet? Röhejes:)
2015. jan. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Mint írtam, nem csak ebből áll. De ha valaki épp erre vágyik, mire fel ítéli el bárki is? És miért ne tehetné meg? Ki mondja ki, hogy ez rossz?
2015. jan. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!