Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok egy ilyen srác mennyire...

Lányok egy ilyen srác mennyire illúzióromboló?

Figyelt kérdés

Magas vagyok, helyesnek tartanak, rengeteget sportolok (úszás, amerikai foci, illetve 6 éve járok konditerembe is) szóval a testem is jóval átlag feletti. Igényes vagyok a külsőmre, egyetemen csinálom a 2. diplomám szóval butának sem érzem magam, sőt még humorérzékem is van (persze ha megnyílok valakinek)... DE.


Sajnos visszahúzódó vagyok, régen nagyon dagi voltam és rengeteget csúfoltak, ami mélyen megragadt bennem. Ezért a fiatalkorom inkább sportolással töltöttem ki a lányok helyett, így 24 évesen mindössze 1 kapcsolattal büszkélkedhetek, az is borzalmas volt érzések nélkül. Szóval egyáltalán nem értek a lányokhoz, nem tudok nyitni feléjük, nem tudok kommunikálni velük. Gyakran van hogy kezdeményeznek nálam lányok, de általában bunkón lekoptatom őket... egyszerűen azért mert félek attól, hogy a külsőm alapján egy teljesen téves képet fest rólam, majd ha elkezd velem beszélgetni szépen koppan egyet. Még a szextől is félek, csak a para megy végig, hogy nem lesz jó a lánynak és majd mit gondol rólam... egy rakás szerencsétlenség vagyok. :(


2015. jan. 1. 12:00
 1/8 ElnökÚr ***** válasza:
51%
Semmi baj,egyél meg egy sportszeletet!
2015. jan. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pontosan mikor értek téged a legdurvább traumák? Lányok gúnyolódtak rajtad? Vagy a fiúk is, akik lealáztak a lányok előtt?
2015. jan. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Hary2002*** válasza:
Hát....eléggé.....ha nem tud nyitni a lányok felé akkor lehet róla esetleg másoknak feltételezése....és szerintem mindneki tudja mire gondolok.!!!
2015. jan. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Próbálj szerezni egy kis önbizalmat mer ezek szerint nincs mitől félned. :)
2015. jan. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha ebben a helyzetben lennek, elveznem az eletet. Engem is sokat gunyoltak kiskoromban, de en most sem jelentek a lanyoknak semmit. Szoval inkabb megbecsulhetned a helyzetedet!
2015. jan. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, sokan melegnek vagy bunkó beképzelt f**nak tartanak. Sok olyan dolog történt amit szeretnék elfelejteni de nem tudok. Folyamatos megszégyenítés az egész iskola előtt szünetekben, a lányok kinevettek a hátam mögött, a fiúk vertek (szünetekben mindig bujdostam a tanári előtt, volt hogy 8 napon túl gyógyuló volt), egyszer még olyan is volt hogy lefogtak és belenyomtak egy rozsdás szöget a hasamba szép lassan... azok a gyereki csínyek.
2015. jan. 1. 12:09
 7/8 anonim ***** válasza:

Figyelj, bár én már nem lány vagyok hanem nő, de úgy gondolom, ahhoz hogy ismerkedj sikeresen az egyik fontos tulajdonságod megvan az pedig a jó külső.

Próbálj picit lazább lenni és nem feltétlenül komoly kapcsolat vagy egyáltalán kapcsolat céljából ismerkedni csak egyszerűen jól érezni magad egy lány társaságában és ne keress okokat, kifogásokat hogy vajon ő mit gondolhat rólad.

Ami volt elmúlt, akárhogy rágod magad rajta már változtatni nem lehet azokon a dolgokon, fogd fel úgy hogy ezeken át kellett menned hogy megnyerő külsőd legyen és most azon dolgozz hogy ezeket elfogadva és átlépve rajtuk egyszerű "csak élvezem az életet" címszóval barátkozz és majd meglátod hogy ebbe is bele lehet jönni.

Aztán majd bátrabb leszel ahogy egyre több ilyen baráti jellegű tapasztalatot szerzel és minden sokkal egyszerűbben fog menni de ahhoz neked kell lépned és nyitnod, hidd el van olyan lány aki ilyennek fog szeretni mindamellett hogy semmiféle rosszat vagy helyrehozhatót nem látok az általad leírtakban.

Sok sikert :) N

2015. jan. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is először próbálj meg lányokkal barátkozni, komoly szándék nélkül, később szerintem meg egyre könnyebben fog menni az ismerkedés.
2015. jan. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!