Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy lány már régóta az...

Van egy lány már régóta az életemben, akit igazából szeretek, de még sose volt köztünk semmi csak smár meg tapizás. Már 2 éve ismerem és az h kapcsolatba legyünk sose jött össze. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
szeretem, elvileg ő is szeret... de nem tudom mit tegyek valaki segítsen ! :D

2015. jan. 1. 18:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Szereted, ő is szeret. Hol a probléma? Hívd el randira.
2015. jan. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De nem tudok megbízni benne mert míg mondja hogy szeret más csávókkal jön össze... De tudom hogy valamilyen szinten nagyon szeret.
2015. jan. 1. 18:59
 3/9 anonim ***** válasza:
Ő is szeret, te is szereted...mondjuk hívd randira és beszélgessetek rólatok. Ennél jobb helyzetben nem lehetnél...:D
2015. jan. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mert mondjuk úgy látja, hogy rád fölösleges várnia, mert nem lépsz. Mit vársz ilyenkor?
2015. jan. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Félek hogy átbasz.... mert már neme egyszer csinálta meg velem senki, és ő is megcsinálta már párszor... de hiába tiltjuk le egymást 100-szor meg hiába töröljük le egymást, mindig visszakerülünk egymáshoz.... és már idegesít de tényleg hogy most mi a faszomat csináljak
2015. jan. 1. 19:03
 6/9 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy szereted, és kérdezd meg, hogy akkor ő mit akar. Régóta ismeritek egymást és csak elmentek egymás mellett úgymond. Ha összejöttök csak nem basz át.
2015. jan. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
már 2 éve beszélünk és 149 ezer üzenetet küldünk egymásnak aminek nagy rész az h mindig csak átbasz meg minden.... nem tudok benne megbízni egyáltalán... viszont nagyon szeretem
2015. jan. 1. 19:06
 8/9 anonim ***** válasza:
De ha sose jöttetek össze, akkor hogy baszott át?
2015. jan. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
úgy hogy mindig mikor már annak a határán voltunk h na most akkor összejövünk akkor mindig látom h kapcsolatba ezzel meg azzal ... és ezt legalább 10-szer megcsinálta
2015. jan. 1. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!