Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit érez irántam, vagy mi van?

Mit érez irántam, vagy mi van?

Figyelt kérdés

Tegnap szilveszterkor barátaimnál voltam házibuliban.Aztán átjött xy akit egy éve ismertem meg. Nem vagyunk olyan nagy barátok mert ő a barátnőim es barátaim barátja es tavaly nyár elején volt egy buli (ugyanott) es ott nagyon berugtunk es " kifaggattak" nem mindegyik kérdésükre emlékszem. De másnap elmesélték hogy xy nak mondtam hogy szeretem meg ilyenek de persze nem hittem el. (xy egyébként 27 éves es van egy 3 hónapos gyereke) aztán egész tegnapig nem találkoztunk. Nagyon furcsa volt vele találkozni visszafogott voltam de próbáltam olyanokat csinálni hogy rám figyeljen. Kevesebb sikerrel aztán a buli közepén ugye éjfélkor koccintottunk :-) aztán ugye ő is ott volt es a barátaim folyton szekáltak hogy itt van xy na gyerünk ne legyél már nyuszi meg minden már jol bevoltunk rugva. Aztán xy–t is szekálrák velem én meg ott hisztiztem hogy hagyják már békén. Aztán sokszor mikor táncoltunk rá néztem éa ő is csomószor ugyanúgy rám es mosolygott (nem tudom higy a mosolyt nekem szánta e vagy a haverjainak,es csak mikor piálunk vagy rólam beszélünk akkor ilyen csak velem amúgy közömbös) teljesen nem értem aztán mikor kettesben vagyunk belép a kínos csend aztán barátaim szekáltak még minket es egy kicsit már erőszakosak voltak. A sok pia :-) aztán xy elment azt mondta hazamegy a barátnőj3hez meg alszik. Tuti miattam ment el vagyis a barátaim miatt. Akkor most mit érezhet irántam? :O vagy semmit

16/l



2015. jan. 1. 20:14
 1/1 anonim ***** válasza:
utal teged,mert szegenybe hoztad a barataiddal egyutt..de most komolyan mit akar egy kislany egy 27 eves pasitol akinek mar mondhatni csaladja van?! pfff..
2015. jan. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!